gebe
  1. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0

çok kötüyüm çooookkkk

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında yasemin asu tarafından paylaşıldı.

melekler çok canım yanıyorrr çokkkk:( dilinde aft mıdır pay mıdır ne deniyorsa ondan çıktı işte.her ayda 2 3 kıere çıkar. o kadar acıyor i .küçükken de hep çıkardı hala devm ediyor bunn için doktora falan gtmedim gçmesini bkledim kçk birşy diye ama çok fzla acıyorr npcamm bn:( knşmak yemek yemek bile glmiyor içimdennn.yrdmlrnzını bklyiorum ltfn:(

2. serrasudan

serrasudan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    o nasil bir hastaliktir ole hic duymadim.gecmis olsun ama bnce surekli tekrarliyorsa doktora goster.eminim dasha ii olacak...

3. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Kesinlikle doktora git canim,ilac vs verir gecer.

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Öncelikle geçmiş olsun diyorum.

Aft hastalığının nedenlerini ve tedavi yöntemlerini BURAYA TIKLAYARAK öğrenebilirsiniz arkadaşım.

5. yasemin asu

yasemin asu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    tşk edrim çok:) doktora gttm iyiym şimdi.)

çok kötüyüm çooookkkk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. Göksel - Çok Kötü Şeyler

Göksel - Çok Kötü Şeyler

Ensem de nefesi bıçamış gibi Katil elleri öldürdü hevesimi Kokumu almasa izimi süremez Dur diyebilsem içeri giremez Ne uyur ne uyutur düşmana benzer Pusuda bekleyen şeytana benzer Uzanıp koynuna yatmamı ister Getirir aklıma Çok Kötü Şeyler Yorgunum ben tökemezlemekten En kötü ihitmali gerçeğe çevirmekten Aklımın oyunu bu,sahici değil Bilirim çok saçma ama elimde değil Ne uyur ne uyutur...
  3. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  4. Çok kötüyüm kızlar

Çok kötüyüm kızlar

çok kötüyüm..
  5. Çok kötü hissediyorum

Çok kötü hissediyorum

. ben baştan anlatıyım olayı. birisinden hoşlanıyordm. ben hoşlandgmı belli ettim. oda belli etti gibi. geliince görüşelim dedi. geldi sınav zamanında sınavlara girdi gitti. mesajlaşırken tesadüf öğredm. ben şimdi gidiyorum tatil için dedi. çıldırdım. hani görüşecktk. bişiy demeden çekip gidickmiş. şimdi ben bunun üstüne ev arkisini ekledim. ama öylesi,ne ekledim yanlş alamış olabilirmi...

Sayfayı Paylaş