gebe
  1. busra&eren

busra&eren Forum Okuru

:'( :'( :'( çok kötüyüm kızlar

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında busra&eren tarafından paylaşıldı.

Konu sahibinin isteği üzerine konu silindi! Edit *****

2. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle Hosgeldin Büsra :ar4fd:
    sizin yaptiginiz ilk bastan yanlis ...bu konuda ne yazikki komsular hakkli sikayet etmekle, ilk bastan kendinizi tanitsaydiniz yanlis anlasma olmazdi...bir genc ve bir kiz tekbasina bir evde normal karsilanmaz .....hic bir sey yapmadik deseniz bile uygun degil....anca gidin komsulardan yanlis anlasmadan özür dileyin diyecem ama komsular kabul edermi bilmem cünkü yapdiginiz yanlis.

3. busra&eren

busra&eren Forum Okuru

tmam biz yanlış yaptık ama onlarında niye geliyosunz falan filan diye uyarlamaları gerekmiyomuydu şikayet etmeden önce

4. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bu olyada belki iki kisi rahatsiz oldu digerlerini de etkiledi sikayetci oldu hepsi...hem kimse kimseye bulasmak istemez yüzüne karsi demez arkadan yapmislar isde.

umarim gecici bir tatsizlik dir ve aileler huzurlu ve uyumlu bir bicimde evde oturur ins...

5. busra&eren

busra&eren Forum Okuru

çok öfkeliyim. o şikayeti başlayanı şikayet etcem bnde. tokide oturuyolar ve kirada. o konutları kiraya vermek yasak. . .

6. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Aslinda cevreye gore degisir,arkadasim ve nisanlisi kac sene ayni evde yasadilar ve sorun cikmadi hic ustelik ogrencilerdi.

7. busra&eren

busra&eren Forum Okuru

bizimde aileler biliyoda işte ve akşamları gitmiyoduk sadece gündüz bikaç saatliğine.. bnce girip çıkana karışmamalılardı onlara ne namus bekçiliğimiz onlara kalmadı öyle değilmi? hadi rahatsız oldunuz gelip sorun ilşk başta ondan sonra napıyosanız yapın

8. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Canım bu yaptığınız yanlış sonuçta kimöse sizin içeride ne yaptığınızı bilmiyor; bu gibi durumlarda düşünecekleri tek bir şey kalıyor. Ne demişler ateş ile barut yanyana durmaz duruyorsa bile bunu kimseye açıklayamassınız. Aileniz hakkındada farklı düşünülecektir tabiki. Ne kadar meshebi geniş bir aile eve başbaşa giriyor ve affedersin ne yapıyor bunlar falan diye düşünülür canım sende içinde birşey olmayabilir ama bekar bir bayansın dikkat etmen gereken ilk şey bu olmalı ..

VİŞNE bunu beğendi.
  9. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Sorsalar size içerde ne yapıyordunuz diye ne cevap verebilecektin ki hadi birşey yaptığınızı farzedelim yine yapmadık dicektin canım.. İnsanlar sen suçsuz da olsan birşeye inandılar mı onların düşüncesini değiştiremez; onların gözünde kötü olursun. Ayrıca azda olsa karışmaya hakları var sonuçta benım bınamda böyle birileri gelse içeri giirse bende rahatsız olurum kimse sizin içinizi bilemez devir o kadar karısık ki..

Sakın sizi suçladığımızı düşünmeyin genel anlamda bu böyledir. Bence dikkat edin kimseye laf vermeyin unutmayın ki bir insnın adı çıkacağına canı çıksın.

sea34 bunu beğendi.
  10. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bizim apartmanda olsa kimse karışmaz yerine göre değişiyor demekki...
    adımızı çıkardılar yazmışsın ama bunu siz hazırlamışsınız ..

sea34 bunu beğendi.
:'( :'( :'( çok kötüyüm kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi kızlar ve kötü kızlar

İyi kızlar ve kötü kızlar

kızın kilodunu açma oyunu kilot açma oyunları İyi kızlar yanına diş fırçası alır Kötü kızlar doğum kontrol hapı İyi kızların yalnızca bir tek kredi kartı vardır ve çok sık kullanmazlar Kötü kızların da bir tek sütyeni vardır ve çok sık kullanmazlar İyi kızlar işte yüksek topuk giyer Kötü kızlar yatakta yüksek topuk giyer İyi kızları uyku tutmayınca...
  2. kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

kızlar yardım edin lütfen çok kötüyüm

bir kadının en büyük düşmanı yine bir kadınmış sözünü hep duyardım ama ilk kez başıma eliyor bu durum.2 aylık bir sevgilim var benim 8 gün önce askere gitti şafak 452...27 yaşındayım o 26.2 ay herşey güzel seni seviyorumlar falan filan neyse birbirimize sözler verdik beni bekle evet bekleyeceğim falan....neyse bu gitti hergün aradı beni 4 gündür haber yok.kafayı yedim aramızda 1000 küsür...
  3. kızlar çok kötüyüm yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin!!

kızlar çok kötüyüm yaşadıklarıma inanamıyorum yardım edin!!

sevgilimle bir buçuk yıldır beraberiz fakat bu son aylarda beni yıpratmak için elinden geleni yaptı diyebilirim. sorunlarımız oluyor konuşmuyor, konuşmalıyız halletmeliyiz diyorum yanaşmıyor, kafasına göre takılıyor, hata bende de kendinde de olsa köşesine çekiliyor halletmeye çalışmıyor.. ben ruhen gerçekten yoruldum, önceki gün alışverişe çıktık beğendiğim kazağın çok açık olduğunu söyledi...
  4. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...
  5. Çok kötüyüm kızlar

Çok kötüyüm kızlar

çok kötüyüm..

Sayfayı Paylaş