gebe
  1. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8

cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında vufu tarafından paylaşıldı.

arkadaslar benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi topladı üstünde herkes tarafından.şimdi de bosanacagım diye attı kendini ortalara.sevgilim ve bu kız arasında dedikodu cıkarmıslar,cok morali bozuktu hatta bana da anlattı erkek arkadasım böyle böyle konusuyorlar diye.olgunlukla karsıladım cünkü burası normal arkadaslıgı kaldıramayacak bir yer benim de cok dedikodum yapıldı o yüzden onu anlayısla karsıladım destek oldum.genel olarak bana tavırları son derece kibar cok deli divane aşık olmasak ta beni özledigini benle mutlu oldugunu hissederdim hep. ama bugün duyduklarım beni yıktı...gecen hafta arkadaslarla yüzmeye gidecegiz dedi.megerse ortak bi arkadasımızın (benim o kızın ve erkek arkadasımın)evinde oturup okey oynamıslar.kız bir iki gün ortak arkadasımızda misafir olarak kaldı. ben de erkek arkadasıma bu olayın dogrulugunu sordum inkar etti,sonra da sen yanlıs anlarsın diye söyleyemedim ne var bunda dedi yaaaaa..
    cok kötüyüm kendimi aptal gibi hissediyorum...ne olur bana bişeyler söyleyin.moralim bozuk oldugunda o kadar üstüme düşen adam bu olay karsısında sadece bunu söyledi...

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sen erkek arkadşını bırak o kızı bi köşeye kıstır ahlaksız daha boşanmada erkek avınamı çıkmış sen o kıza haddii bildir sevgiline sahip çık yoksa alır gider arkasından bakarsın zekanı kullan canımm o kızdan uzak durun sevgilinede iyi dille ifade et sakın kagva etme yüzgöz olma kavga edip konuyu uzatırsana dam senden kaçar uzaklaşır
    sonuçta sürekli aynı şeyleri söyleyip kavga eden birisini kimse istemez akıllı ol aklını kullan o kızı uzaklaştır ilişkinizden

3. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    o kadar acındırıyorki kendini bir de sürekli cana yakın hareketler gereksiz bi samimiyet...yaaa bana yalan söyleyip gidip onunla vakit gecirmiş nasıl katlanılır buna cok kötüyüm

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ya biz kadınlar aşırı kıskanç ve sahipleyici oluyoruz bizim olmazz dediğimiz erkeklere ama bişe olmaz ne olacakk ki olur:D:D seninn tepkinden korktuğu için söylememiş ama tabiki yalan söylemesi hoş değil bunu ona anlat
    de senin o evde okey oynaman değil yalan söylemen üzdü kırdı beni o kızdan hoşlanmıyorum lutfen görüşme de
    bak tatlı dil yılanı deliğinden çıkarırmış tatlı dil ve zekanla bu sorununu hallet canım sakın fevri olmaa

5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    canım bozma moralini herşey senin elinde erkek arkadaşını elinde tut gerekirse o kızlada konuş. evet arkadaşımın dediği gibi erkekler süreki dır dır eden şikayet eden kadınları pek hazetmezler o yüzden erkek arkadaşına ılımlı davran ama o kızada sakın taviz verme hadi bakalım hayırlısı :D:D

6. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    ben bütün dedikodulara ragmen sogukkanlılıgımı korudum.soru sormadım sıkmadım.o kızdan ve samimiyetinden nefrettttt etmeme ragmen olgun davrandım.evimde onu hep en iyi şekilde agırladım.bu canı sıkkın günlerinde yanında olmaya onu neşelendirmeye calıştım..bunu hak etmedim.bilmiyorum belkide aralarında bişey vardır.işte buna tahammül edemiyorum.salak mıyım ben yoksa...beni birazcık bile sevmedimi bu adam...

cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seninle Evlenmem Için Bir Neden Söyle

Seninle Evlenmem Için Bir Neden Söyle

Bana seninle evlenmem için bir neden söyle? -Sayısal loto bana çıktı. -Neden daha önce söylemiyosun. -Bana seninle evlenmem için bir neden söyle? -Banka cüzdanım. -Bana seninle evlenmem için bir neden söyle? -Benimle evlenmezsen evde kalacan. -Bana seninle evlenmem için bir neden söyle? -yat,kat,jeep -Bana seninle evlenmem için bir neden söyle? -Ben seninle evlenmek mi...
  2. Ferdi Tayfur- Bana birşeyler söyle

Ferdi Tayfur- Bana birşeyler söyle

nesemiz yukselirken goklere kanat kanat bana bir seyler soyle bana bir seyler anlat sessizlige sesinin tatli ahengini kat bana bir seyler soyle bana bir seyler anlat birak yansin ellerin avuclarimda bir an sen de bu hisle tutus sen de bu arzuyla yan uykuya dalar gibi yani basima uzan bana bir seyler soyle bana bir seyler anlat ruzgar islilarini bosluklara savursun saatler zamanin...
  3. cok kötüyüm

cok kötüyüm

itiraf ediyorum bugün sabah calan telefona uyandım ve bu saat oldu ben hic bir is yapmadım cok bunaltıcı sıcak dusa bile girmeye üsendim booooooooooooooo ne oldu bna yaa:D:D oysa dün yatmadan yoga yapmıstım:zuha: yapılması gereken isler: balkon yıkancak yemek yapılcak dus alıncak toz alıncak markete gidilcek ütü yapılcak :D:D:D anamm bn napcam yaa:zuha:
  4. kötü mü yaptım ne olur yardım edin

kötü mü yaptım ne olur yardım edin

mrb arkadaslar benim sorunum şu:erkek arkadasımla cok iyi giden bir ilişkimiz vardı.bazı konularda duyarsızdı ama en azından beni anlamaya calısıyordu her kavgamızda.neyse.bir de cok samimi bir arkadasım var.biz hep ücümüz gezer dolasırdık arkadasım ve sevgilim de cok iyi anlastılar.onlardan hic şüphe etmedim hala da etmiyorum ama sorun şu ki benim tayinim cıktı ve onlarla yasadıgım sehirden...
  5. Ağızda Kötü Koku,Ağız Kokusu Neden Olur?

Ağızda Kötü Koku,Ağız Kokusu Neden Olur?

ağız kokusu,ağız kokusu giderme,ağızda kötü koku,ağzın kötü kokması,ağız kokusu neden olur,ağız kokusu nedenleri,ağız kokusu niye olur, ağız kokusu nasıl önlenir,ağız kokusu hakkında tüm bilgiler, Ağızda kötü koku ; kişinin yediklerine (sarımsak, soğan, baharat gibi), içtiklerine (rakı, şarap, sigara, bira gibi) veya aldığı ilaçlara bağlı olarak gelişebilir. Hastalığından dolayı sadece...

Sayfayı Paylaş