gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cok kötüyüm

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

itiraf ediyorum bugün sabah calan telefona uyandım ve bu saat oldu ben hic bir is yapmadım cok bunaltıcı sıcak dusa bile girmeye üsendim booooooooooooooo ne oldu bna yaa:D:D oysa dün yatmadan yoga yapmıstım:zuha: yapılması gereken isler: balkon yıkancak
    yemek yapılcak
    dus alıncak
    toz alıncak
    markete gidilcek
    ütü yapılcak
    :D:D:D
    anamm bn napcam yaa:zuha:

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ay caniiiim :)
    ya bence söyle yap... Kalk bi gzl balkonu yika, hem serinlersin :) Pesinden markete git, yemek yap :)

Ütü ve Toz alma isini yarina birak :) acelesi yokYa :)

Bunlar bittikten sonrada , bi gzl dus al :)

Yada diosan halim yok. Hicbiri yapma :D otur ne gzl :):) oda sonucta bi is demi :hhh:

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yada diosan halim yok. Hicbiri yapma :D otur ne gzl :):) oda sonucta bi is demi :hhh:
    valla böyle yaptım bnde kız:zuha::zuha:

cok kötüyüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KÖtÜ SÜprİz

KÖtÜ SÜprİz

Adam oğlunun odasından geçerken hayretlerle baktı.Yatağı güzelve toplanmış ve odası hiç olmadığı kadar düzenliymiş.Yatağın üzerinde mektup zarfı gördü.Binbir düşünce ve endişeyle mektubu açmaya başladı. Sevgili baba Sana bu satırları üzüntü ve pişmanlık içinde yazıyorum.Kız arkadaşımla kaçmak zorundaydım çünkü sizi rezil etmek istemedim.Gerçek tutkuyu ve aşkı ben Emmada buldum... Onun...
  2. Cok cok cok şık gece Elbiseleri....

Cok cok cok şık gece Elbiseleri....

gece elbiseleri gece elbisesi şık elbiseleri şık elbiseler kıyafetleri Birbirinden şık birbirinden güzel gece elbise modellerini görmeden elbise almayın arkadaşlarım. İŞTE MODELLERİMİZ.. Nasıl şölendi ama dimi arkadaşlarım... DİĞER MODELLERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN
  3. kötü söz

kötü söz

Kötü söz Rüyada kötü bir söz söyleyerek birinin kalbini kirdigini görmek, o kisiden hayir ve menfaat görecegine delalet ede. Rüyasinda kendisine edep disinda söz söylendigini duyan kimse, dininde dogru yolda demektir. Bir baska rivayete görede: Rüyada yaramaz bir söz isitmek, günah islerneye ve nasihat kabul etrnerneye isarettir. Rüyada, kötü ve edebe aykiri söz söylemek, tedaviye muhtaç...
  4. cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..

cok kötüyüm ne olur biri birşey söylesin..

arkadaslar benim yaklasık 4 aydır bi ilişkim var.aynı iş yerinde calısıyoruz.kücük bi ilcede yasadıgımız icin ilişkimizi kimseye söylemedik cok dedikoducu bir yer burası.genellikle evde vakit geciriyoruz.her neyse bizim iş yerinde allahın cezası evli bi kız var benim erkek arkadasımla baya bi samimiyet kurdu.yok evliligim kötü yok kocamdan şiddet görüyorum(külliyen yalan bence)epey bi ilgi...
  5. çok kötüyüm :(

çok kötüyüm :(

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür...

Sayfayı Paylaş