gebe
  1. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0

çok kötüyüm :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında bettt tarafından paylaşıldı.

meleklerim yaa bir haftadır çok kötüyüm. geçen hafta regl oldum perşembe bitti. cumartesi karın ağrısı başladı üşüttüm herhalde dedim ve sıcak su torbası koydum o an geçti sonra kahverengiye dönük akıntı gelmeye başladı iki gün sonra oda geçti. şuan karın ağrım sol yumurtalığım şeklinde değişti. akıntının rengi normale döndü. araştırdığıma göre kokulu olanlar felan daha kötüymüş bende o tür bişey yok. sıcak su torbasız gezemiyorum :( yaşım 19 ve evlide değilim. doktora gitmekten bu yüzden öyle çok çekiniyorum ki. cünkü muayenenin yapılış şekli korkutucu. kist olabilme iltihap felanda olabilirmiş. 1 haftadır çekiyorum bu agrıyı tanının erken konması çok önemliymiş. off içim yine daraldı. yardım edin ya muayene gerçektende elle müdahaleylemi oluyor ?? bu şikayetleri olan melekler varmı ?? moralim 0.. birde stresten olabilirmiş ama bu kadarıda olmaz ya herhalde...

2. ayperi

ayperi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    neden cekındın onu anlamadım,evlı deılmıssın sana elle mudahale yapamaz.sadece karından ultrasonla bakar.

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evli değilsen hiç çekinme çünkü evli olmayanlara alttan muayene yapmazlar Ayperinin dediği gibi karından ultrasyonla bakıyorlar bence sen bi doktora git belki önemli bişeydir canım geççmiş olsun.

4. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    bende öyle biliyordum ama netten araştırdım öyle yazılmış. çekinmem buydu sadece. korkum zaten var kötü bişey cıkcak diye. teşekkür ederim asimelek.

ASİMELEK bunu beğendi.
  5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Öncelikle geçmiş olsun.. Şunu belirtmek isterim ki bu tür karın ağrısı şikayetlerinde sıcak su torbasının ayak altına konulması en uygun olanı. Bunun dışında bu tür muayenelerde kan tahlilinin yanında ultrasonla bakılıp teşhis konulabilir. Siz evli olmadığınız için ultrason karından yapılacaktır. İdrara sıkışmanız istenebilir..

6. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Betttcim evli olmadığın için sadece ultrasonla sana bakabilir doktor o konuda rahat olsun için gecikmeden git doktoruna canımm..

7. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    yok yok iltihap falan vardır yada kist olabilir korkma canım içini rahat tut ama sakın erteleme olur mu :kiss:

8. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    enceyim korkuyorum valla.
    neyse çok sağolun annemlerde bu sekil konuştu ama ne biilim ya:S

EnCey bunu beğendi.
  9. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Korkma canım sen git doktoruna en yakın zamanda

10. bettt

bettt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    221
    Ödül Puanları:
    0
    yarın gidiyorum zaten babam bile tedirgin kıyamam ona ya :)

11. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

en yakın zmanda doktora git cnm.elle muayene yapamaz bekarsın çünkü.ultrasonla karnına bakıcaktır mrk etme.geçmiş olsun cnm dkkt et kendine.

12. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    gecmiş olsun cnm inşallah sorun yoktur bu arada sıcak suyu ayak altına koy karnına koyma

13. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ihmal etme doktora git,korkulacak birsey yok ki bunda,ayrica kist varsa dogum kontrol hapi verir gecer canim,kist dediginde oyle korkulacak birsey degil ama ihmal etme.

çok kötüyüm :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendini çok kötümü hissediyorsun

kendini çok kötümü hissediyorsun

http://bygezgin.free.fr/eylence/yag.htm yazıya tıkla büyük harfle yaz
  2. Göksel - Çok Kötü Şeyler

Göksel - Çok Kötü Şeyler

Ensem de nefesi bıçamış gibi Katil elleri öldürdü hevesimi Kokumu almasa izimi süremez Dur diyebilsem içeri giremez Ne uyur ne uyutur düşmana benzer Pusuda bekleyen şeytana benzer Uzanıp koynuna yatmamı ister Getirir aklıma Çok Kötü Şeyler Yorgunum ben tökemezlemekten En kötü ihitmali gerçeğe çevirmekten Aklımın oyunu bu,sahici değil Bilirim çok saçma ama elimde değil Ne uyur ne uyutur...
  3. çok kötüyüm çooookkkk

çok kötüyüm çooookkkk

melekler çok canım yanıyorrr çokkkk:( dilinde aft mıdır pay mıdır ne deniyorsa ondan çıktı işte.her ayda 2 3 kıere çıkar. o kadar acıyor i .küçükken de hep çıkardı hala devm ediyor bunn için doktora falan gtmedim gçmesini bkledim kçk birşy diye ama çok fzla acıyorr npcamm bn:( knşmak yemek yemek bile glmiyor içimdennn.yrdmlrnzını bklyiorum ltfn:(
  4. Çok kötüyüm kızlar

Çok kötüyüm kızlar

çok kötüyüm..
  5. Çok kötü hissediyorum

Çok kötü hissediyorum

. ben baştan anlatıyım olayı. birisinden hoşlanıyordm. ben hoşlandgmı belli ettim. oda belli etti gibi. geliince görüşelim dedi. geldi sınav zamanında sınavlara girdi gitti. mesajlaşırken tesadüf öğredm. ben şimdi gidiyorum tatil için dedi. çıldırdım. hani görüşecktk. bişiy demeden çekip gidickmiş. şimdi ben bunun üstüne ev arkisini ekledim. ama öylesi,ne ekledim yanlş alamış olabilirmi...

Sayfayı Paylaş