gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

cok kötüyümmm

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

melekler ben dogumumu fransada yapcam ama malesef eşim yanımda olamıyacak bunu bugun ogrendik cok kotu olduk oturup agladık ben onsuz napacamm nasıl sevınecem yaaaaaaaaa:18::18::18::18::18::18:
    ben olmasamda yuregım senle dedi bana offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff

2. GÜLYÜZLÜM

GÜLYÜZLÜM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    hayirlisi hakkinda ayyüzlü bebegin saglikli dogsunda babasi yine görür onu üzülme :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    üzüldüm canım ama moralini yüksek tutmalısın unutma bebek her şeyden etkileniyor :) bak güzel demiş yanında olmasa da kalbi seninle.Belki böyle demiştir ama sürpriz yapar doğumunda yanında olur :) iki sevinci bir arada yaşarsın . Allah analı babalı büyütsün şimdiden

4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    sagolun kızlar keske surpriz yapma imkanı olsa keşkeee

5. berennaz

berennaz Forum Okuru

hayırlısı olsun bitanem şimdiden allah yardımcın olsun gün doğmadan neler doğar bakarsın şartlar değişir belli olmaz

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    inş cnm ama hic sanmam

7. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı doğumlar canım...

8. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
  9. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    oyy hamişim benimmm üzülme aglama daa duygusall hamişim bebegimiz saglıklı dünyaya gelsin dee babası sonra daa sever sen bunlarıı düşünme bebeğini kucagına alacagın anı düşünnn canımm...
    allah yardımcın olsunn hamişşiimm...

10. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    sagoll cnm bnm zaten en onemlisi bebegımın saglıklı olmasıı

11. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Hayırlısı olsun cnm bebişinde sende hayırlısıyla kurtulunda Rabbim daha kötü dertlerden korusun..Sıkma canını herşey olacağına varır..

12. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    varsın bakalım ne zaman varacak merak ediyorumm

cok kötüyümmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cok cok cok şık gece Elbiseleri....

Cok cok cok şık gece Elbiseleri....

gece elbiseleri gece elbisesi şık elbiseleri şık elbiseler kıyafetleri Birbirinden şık birbirinden güzel gece elbise modellerini görmeden elbise almayın arkadaşlarım. İŞTE MODELLERİMİZ.. Nasıl şölendi ama dimi arkadaşlarım... DİĞER MODELLERİMİZE GÖZ ATMAK İÇİN TIKLAYIN
  2. cok kötüyüm

cok kötüyüm

itiraf ediyorum bugün sabah calan telefona uyandım ve bu saat oldu ben hic bir is yapmadım cok bunaltıcı sıcak dusa bile girmeye üsendim booooooooooooooo ne oldu bna yaa:D:D oysa dün yatmadan yoga yapmıstım:zuha: yapılması gereken isler: balkon yıkancak yemek yapılcak dus alıncak toz alıncak markete gidilcek ütü yapılcak :D:D:D anamm bn napcam yaa:zuha:
  3. cok mutsuz

cok mutsuz

slm tarot falima bakarsaniz cok sevinirim cünkü cok mutsuzum=(( hersey üst üste geliyor yani ne zaman mutlu olsam kesinlikle arkasinda gözyasi döküyorum...ve artik ne yapacagimi bilmiyorum yani neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilmiyorum ...Dogum tarihim 07.01.1980 adim Ayse...ya ben allahtan cok sey istemiyorum mutluluk ve huzur ne para ne pul istiyorum cok seymi istiyorum yaaaa....bi de...
  4. Cok skldm.

Cok skldm.

Merhaba arkadaslar, basliktanda anlasilacagi gibi ben hayattan cok skldm. Kucuk bi ilcede yasiyorum ve henuz 20 yasindayim. Okul hayatim yok, is hayatim yok babam sayesinde. Bizi sanki biri yiyecekmis gibi calistirmiyorda zaten kucuk bir yer burasi dogru duzgun iste yok. Ve butun gun evin icindeyim, bu yasta okadar biktim ki. Arkadasim bile yok kimse yok etrafimda arkadaslik...

Sayfayı Paylaş