gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Çok Kullanışlı Katlanabilen Masalar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Çok Kullanışlı Katlanabilen Masalar hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, evlerimizin balkonlarında ve mutfaklarında yer işgal etmemesi ve ergonomik olması sebebiyle katlanabilir masaları tercih ederiz. Küçük evler için adeta bir kurtarıcı olan katlanabilir masalar, işi bittikten sonra katlanıp kaldırılabildiği ya da monte edildiği yere kaldırılabildiği için çokça kullanılır. Bekar ve öğrenci evleri için de vazgeçilmez olan bu masalar tasarımcıların elinde çok şık hale gelebiliyor. Bu sayfamızda sizlere şık görünümlü katlanabilir masa örneklerinden 2013 modellerini galerimizden sizlerle paylaşıyoruz...

Çok Kullanışlı Katlanabilen Masalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok kullanışlı çerezlikler

Çok kullanışlı çerezlikler

çerezlikler ilginç çerezlikler Meleklerim evlenmeden de önce evlendikten de sonra şu çerezlerden çektiğimi hiç bir şeyden çekmemişimdir... Nedense hep kabukları için olan tabakları unutmuşumdur ve bana.. ''eee kabukları nereye koyacağız hanımefendi'' Yorumlarından bıkmıştım... Fakat bu ilginç çerezlikle karşılaşınca.. İşte tam benlik dedim.... Sizlerle de paylaştım ki benim gibi unutma...
  2. Bu cam masalar çok dekoratif

Bu cam masalar çok dekoratif

Cam masa modelleri Cam yemek masası takımı Mutfak masamı cam seçmedim çünkü iş yerindeki masam cam. Hem çok soğuk tutuyor hemde sürekli iz kalıyor diye camı tercih etmedim. ama cam masanın dekoratif görüntüsüde hoş gerçekten. Cam masa modellerini isteyen vardır diye eklemek istedim. Buyrun meleklerim masa ve sandalye modelleri;
  3. Alla Turca Yatak Örtüleri Çok Kullanışlı

Alla Turca Yatak Örtüleri Çok Kullanışlı

Alla Turca yatak örtüsü modeller Yatak örtüsü örnekleri Eşim de bende çalışmamıza ve biz yokken evimize kimsenin gelmemesine rağmen ben illa her sabah yatağımı düzeltip yatak örtüsünü örterim. Hoş görünüm hoşuma gidiyor, benim mutlu ediyor diye sanırım. kimse görmeyeek olsada kendim için yapıyorum. Dantel yatak örtüsü bazanın altında ama günlük yatak örtüm çok kullanışlı. Bu Alla Turca yatak...
  4. Çok kullanışlı havluluk modelleri

Çok kullanışlı havluluk modelleri

Havluluk modelleri Isıtmalı havluluk modeli En işlevsel banyo aksesuarlarından biri olan havluluk modelleri, çok farklı forma sahip. Banyonuzdaki yere ve kullanım amacınıza göre istediğiniz modeli seçmeniz mümkün.
  5. Bebekler için Çok Kullanışlı Örgü Takımlar

Bebekler için Çok Kullanışlı Örgü Takımlar

Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten hemen sonra onun için hazırlık yapmaya başlarsınız. bebek ihtiyaç listesin de bulunması gereken ve özellikle kış bebeklerin büyük bir ihtiyacı olan bebek örgü modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşarak minikleri soğuk havalar da sıcak tutarak koruma altına alıyor. Bebek örgü modellerinden sizlere bu yazım da erkek ve kız...

Sayfayı Paylaş