gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

ÇoK KüSTüM SaNa

Konu, 'Çöplük' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ÇoK KüSTüM SaNa

çook güsel bi paylaşıım..teşekkürler canııım

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: ÇoK KüSTüM SaNa

çok güzel bi şiir teşekkürler

ÇoK KüSTüM SaNa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küstüm...

Küstüm...

küstüm
  2. küsüm,küssün,küsüz

küsüm,küssün,küsüz

eşlerin küsmesi rüyada eşiyle küsmek rüyada eşine küsmek - Bugün birliktesiniz diyerek kıymetini bilemeyebilir ve en ufak bir şeyde kalbini kırabilirsiniz eşinizin. Kusurlarını hoş görüp ciddi küslüklerden uzak durmak, ona güzel sözlerle hitap etmek, beklentilerine kulak vermek ve kıymetini bilebilmek nedense yanımızdayken tüm sevdiklerimize karşı ihmal edebildiğimiz davranışlar arasında. Bu...
  3. en çok satan yazarlar!

en çok satan yazarlar!

en çok satan yazarlar En çok satan yazarlar ! 2009 yılında en çok onların kitapları sattı. Forbes dergisi,Türkiye'nin en çok kazanan yazarları ve kitaplarını gündeme taşıdı. En çok satan 20 eserin toplam satışı 2 milyon adet. Forbes ekonomi dergisi, bugün piyasaya çıkan yeni sayısında Türkiye'nin En Çok Kazanan Yazarları konusunu kapağına taşıdı. Özer Turan'ın Forbes için hazırladığı özel...
  4. artık sana çok uzağım

artık sana çok uzağım

gülsün artık yüzün bundan böyle yokum ben olmayacağım istesende olmayacağım istesemde olamayacağım artık sana çok uzağım başını kaldırdığında benim baktığım yere bakıyor olacaksın gecenin bir vakti ama artık beni bulamayacaksın dilerim bu seni yaralamaz beni yaraladığı kadar umarım bu aşkın cezası sadece benim omuzlarımda olandır özlemek bana kalsın...

Sayfayı Paylaş