gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

çok lüks ev tasarımları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Lüks ev modelleri, dekorasyon örnekleri, lüks salon dekorasyonu, lüks banyo modelleri gibi konuları yazımız da paylaşıyoruz. Aslın da lüksün bana göre bir sınırı yok... Bazen sizin son derece lüks diye gördüğünüz şey diğer birine oldukça sade yada basit gelebilir. Göreceli olan bu kavram kişiden kişiye ve bütçeden bütçeye de değişiklik gösterir.

Son yıllar da ev dekorasyon örnekleri inanılmaz bir derece de önem kazanarak evin dış yapısından tutun da iç dekorasyonuna kadar en ince detaylar farklı şekiller de dekore ediliyor.
    Ben sizlere lüks ev dekorasyon örneklerini paylaşmak istiyorum.

Genellikle salon dekorasyonu diğer odalara göre farklı bir şekil de dayanıp döşenir. Mobilyasından, halısına, perde modelleri ile birlikte aksesuarlarına kadar en fazla bütçe ayrılarak harcanan ve özenen yeri salondur.

Bunun yanın da sadece salon değil evin tüm diğer odalarına kadar lüks dekorasyon örneklerini de uygulayanları unutmamak gerekiyor.

Hatta bazı lüks banyo modelleri var ki insanın o banyodan çıkası bile gelmez dedirten örneklerden... Lüks banyo demişken, örneklerini buradan inceleyerek fikir edinebilirsiniz.
    Salon dekorasyonun da mobilyalar kadar lüks salon perde modelleri büyük etkendir. Adeta bir gelinlik gibi süzülen perde modelleri dekorasyonu tamamlayan en önemli detaydır.
    Bunun yanın da tavan ve duvar dekorasyonu da önemli bir katkı sağlar. En yeni tavan dekorasyon örnekleri için burayı tıklayarak örnekleri yakından inceleyebilirsiniz.
    Evet gelelim şimdi genel olarak lüks ev dekorasyon örneklerine;)
    $luks_ev_dekorasyonlari_2015 (1).JPG $luks_ev_dekorasyonlari_2015 (6).JPG home-improvement.JPG Interior-Home-Eddie-Murphy.JPG isiltili-klasik-ev-dekorasyonu.JPG luks-ev-dekorasyonlari-1329207930.JPG Mobilya-Seçimi-2.JPG modern-ev-dekorasyonu-2013.JPG villa-iç-dekorasyon-tasarım.jpg3_.JPG

Son düzenleme: 16 Ağustos 2016
    melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: çok lüks ev tasarımları
    vay bunlar çok güzeller ya bazılarına bayıldım ellerine sağlık ece

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzelmiş gerçekten. Ellerine sağlık canım.

4. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bu ikisi güzel ,gerisini bedavada verseler almazdim,kuru gurultu denecek sekilde doldurulmus vede uyumsuz cogu ,paylasim icin tskler

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzellerr canım yaa vallaa bölee evlerdeee oturmayıı çok isterdim gerçektennn :D

6. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bazılarına deil hepsine bayıldım sağol

7. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hepsi çok güzel benim olsun bunlar

8. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Bana göre bi tek bu sade diğerleri çok karışık.benim başım döner

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy ben böyle evde kesinliikle oturamam...

bu ne yavv her taraftan lükslük fışkırıyo:D:D

zaten sakarım bi şey kırsan tamam bittin...görki kaç paradır hahaha

10. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ay ben hayatta oturamam bu ewlerde souklar ya çok souklar şuraya bak hiç bir sıcaklık yok souk :D:D:D

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

lüx ev dekorasyon magazlari

Istanbul'da lüx ev dekorasiyon magazalari ariyorum ? yardiminiz için tessekkür ediyorum.

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
çok lüks ev tasarımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ocakta lüks tasarımlar...

Ocakta lüks tasarımlar...

Ocakta lüks tasarımlar... Silverline, yeni ankastre ocaklarında teknolojik kusursuzluğu, modern tasarımın şıklığı ile buluşturuyor. Sağlıklı yaşamayı bir yaşam biçimine dönüştürenler ve kendi yaptığı yemeklerle dostlarına nefis şölen sofrası kurmayı sevenler, Silverline’ın Cam Lüks Ankastre Ocakları ile, mutfaklarını daha da çok sevecekler. Minimalist akımın temsilciliğini...
  2. ilginç ev tasarımları

ilginç ev tasarımları

ilginç ev tasarımları değişik ev tasarımları
  3. Çok hoş tasarımlar

Çok hoş tasarımlar

Tasarımcının doğadan ve hayvanlardan esinerek yaptığı bu elbise ve tişörtler sizce de çok orjinal ve hoş olmamış mı?? Benim favorim at figürlü mini elbise ve kelebekli tişört.. Baharın geldiği şu günlerde bunları giyip efil efil gezmek ne güzel olurdu:)
  4. Swarovski 2012 Takılar Lüks Tasarımlar

Swarovski 2012 Takılar Lüks Tasarımlar

swarovski 2012 swarovski 2012 modelleri Taşlı takılar denildiğinde akla gelen ilk marka olan Swarovski, 2012 yeni sazon takı modelleriyle göz dolduruyor melekler :) Avusturya’da Swarovski AG tarafından üretilen bu lüks takılar 1985 yılından beri kadınları süslüyor. Swarovski 2012 koleksiyonunda da birbirinden şık tasarımlar olduğu gibi, uç uç böceği gibi sevimli figürler de var. Şimdi bu hoş...
  5. Çok Lüks Ahşap Küvet Modelleri

Çok Lüks Ahşap Küvet Modelleri

ahşap küvet modelleri lüks ahşap küvetler şık ahşap küvet modelleri 2015 ahşap küvet modelleri Banyonuzda şahane bir hava yaratacak çok lüks ve göz alıcı ahşap küvet modelleri ile karşınızda. Çok dekoratif doğal görünümlü ahşap küvetlerle banyonuza harika bir ambiyans katabilir günün yorgunluğunu atarken şahane bir keyif yapabilirsiniz. Özel tasarım olan bu ahşap küvetler nem ve ıslaklığa...

Sayfayı Paylaş