gebe
  1. BerenTutku

BerenTutku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok merak ediyorum.

Konu, 'Kadın Ve İslam' kısmında BerenTutku tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar çok merak ettiğim bir konu var . İnsanlar dua ederek fiziksel özelliklerini değiştirebilir mi? Meslea Allah'a çok yalvararak ten rengim,göz rengim,şaç rengim değişsin gibi gibi . İhitiyacım yok ama sadece merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum :D

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D sanmam öyle bişey olsun allah bizi nasıl yaratmışsa öyledir duayla göz rengi saç rengimi deişir ayol :D:D

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Allah istedikten sonra imkansız olan hiç birşey olmaz. Ama bu zorlu hayast şartlarında ve bu kadar gönül acısı, evlat acısı, maddi sıkıntı içersinde fiziksel değişim için dua etmek kimin aklına gelir ya da Allah kabul eder mi bilinmez. Şahsen kişiyi çok etkiliyorsa yani ruh halini çok etkiliyorsa, işte o zaman dua da edilir, Rab kabulde eyler. Çünkü O hepimizin tek sahibi ve bizlerin üzülmesini istemez, taşıyamıyacağımız derdi vermez.

Enteresan bir merakmış :)

4. BerenTutku

BerenTutku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim.
    Ben imkansız olacağını sanmıyorum. Allah istedikten sonra her şey mümkün sonuçta. Ama böyle düşüncem yok tabiiki :) Daha önemli şeyler için dua ediyorum =D

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    cnm Allah zaten bizleri öylesine muhteşem yaratmışki en birincisi düşünebiliyosun bak ineklere akıl verseydi Allah gidipte altından 1 gr süt alamazdık demi onun için önce insan olduğun için ve herşeyi düşünebildiğin için şükret Allaha cünkü sen şahane bi varlıksın cnmmmmmm

BerenTutku ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Dua ederken çok dikkatli olmak lazım, şüphesiz Allah herşeye kadir, ol demesiyle herşeyin değişebilir. Hz. Yusuf (a.s.)'ın hikayesinde Yusuf peygambere iftira atan Züleyha yaşlanınca iman ediyor ve Allah onu 19 yaşında bir genç kıza çeviriyor Yusuf (a.s.)'ın duasıyla.
    Mesela benim de saçlarım saman gibi dümdüzdü bi hastalık geçirdim kemoterapi gördüm saçlarım döküldü tamamen. Tedavi bittiğinde saçlarım lüle lüle dalgalı kıvırcık çıktı. Saçımın şekli değişti ama ben hayatımın 1 senesinden oldum..
    Her duamızın sonunda "hayırlısıyla isteriz Allah'ım" diyelim yinede...:)

BerenTutku bunu beğendi.
  7. BerenTutku

BerenTutku Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar =). Başka bir yerde de paylaştığım bu konuya çok kötü tepkiler aldım :). Sizin farkınızı anladım yani:). Sanki ben onlara dua ederek göz rengimi saç rengimi değiştirmek ,istiyorum dedim de resmen üzerime üzerime çullandılar hepsi, bana yok cahil misin sen filan dediler. Ço ksinirim bozuldu. Neyse teşekkürler

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

olur mu öyle saçma sapan şey ? genlerinizde ne işlenmişse ondan başka bir şey olmaz ister dua edin ister hula hula dansı yapın

9. eskibidost

eskibidost Forum Okuru

neden olmasın Allah büyükk

Çok merak ediyorum. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  2. Tuba Büyüküstün'ün en çok gözlerini merak ediyorlar

Tuba Büyüküstün'ün en çok gözlerini merak ediyorlar

tuba büyüküstün gözleri tuba büyüküstünün gözleri büyüküstünün lens mi büyüküstün lens mi ASİ DİZİSİYLE ŞÖHRETİ YAKALAYAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN, ARAP ÜLKELERİNE VEYA AVRUPA'YA GİTTİĞİ ZAMAN SOKAKTA İNSANLARIN KENDİSİNİ HEMEN TANIDIĞINI VE PEŞİNDEN KOŞTURDUKLARINI SÖYLEDİ. bir programa konuk olan Tuba Büyüküstün, insanların kendisine en çok gözlerinin rengini sorduklarını belirten güzel oyuncu,...
  3. küçük misafirimizi çok merak ediyorum...

küçük misafirimizi çok merak ediyorum...

bende nisan ayının oratsında bebeğimi kısmetse kucağıma alacağım,çok mutluyum...
  4. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  5. Ekranların En Çok Kazanan Dizi Oyuncuları 2012 Merak Ediyor musunuz ?

Ekranların En Çok Kazanan Dizi Oyuncuları 2012 Merak Ediyor musunuz ?

en çok kazanan dizi oyuncuları en çok kazanan dizi oyuncuları 2012 Ekranlarda bayıla bayıla hiç kaçırmadan izlediğimiz ve her bölümde onlarca reklam alıp bizi sinir eden reytingli dizilerde oynayan oyuncuların ne kadar kazandığını biliyor musunuz melekler ? Eee ne kaar çok para kazandıkları aldıkları reklamlardan belli oluyor zaten. :) Bakın ekranların en çok kazanan dizi oyuncuları...

Sayfayı Paylaş