gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çok modern bi mutfak bayıldım

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Şık mutfak dekorasyonu Açık mutfak örneği
    Şık mutfak örneği arıyorsanız açık mutfak dekorasyonu mekanı geniş evleriçin oldukça şık. Değişik bir mutfak isteyen kızlar lütfen şu güzelliğe bir bakın. Böyle bir mutfağınızın olmasını ister misiniz ? :) Tamam istiyorsunuz ama lütfen benden değil kocişlerinizden isteyin. Ben örneği getirdim sizlerde eşlerinizi kündesine getirip yaptırın :D:D

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Evet drizayn olarak çok hoş görünüyor. Ama bunu da iyicene temiz tutmak gerekiyor. Çünkü camdan yapılmış bölümlerine baktığımda çay lekesi kola ve buna benzer en ufak birşeyi bile tamamen gösterecektir diye düşünüyorum. Evet şık ama titiz bayanları yoracak bir şıklıkta :)

tesadüf bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Hergün tozunu al kız evimin camları silmeye adam arıyorum calıştığım için bana pratik değil ama görüntü on numara harika bir tasarım

4. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    bölye mutfağım olursa zaten köşeyi dönmüşüm demektir e o zamanda kendi temizliğimi kendim yapacak değilim:)

Çok modern bi mutfak bayıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben bu mutfaklara bayıldım:)

ben bu mutfaklara bayıldım:)

ARKADAŞLAR HERKES BEYENDİĞİ BİR MUTFAK RESMİNİ BURDA PAYLAŞABİLİRRR :)
  2. Modern Mutfaklar

Modern Mutfaklar

modern mutfaklar en modern mutfaklar moder hazır modernmutfaklar Yıllar geçtikçe herşey gibi mutfaklarımız da teknolojinin rüzgarında sürükleniyor ve değişime uğruyor. O değişime uğradıkça biz değiştirmeye doyamıyoruz. Birbirinden güzel ve son derece modern mutfak tasarımları ile yine sizlerleyim meleklerim :)...
  3. modern mutfaklar

modern mutfaklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Modern mutfaklar

Modern mutfaklar

süper mutfaklar modern mutfaklar işte böyle olur melekler hem şık hemde kullanışlı...benim çok hoşuma gitdi sizde beyenırsınız umarım...
  5. Oval tezgahlı mutfak modelleri çok modern

Oval tezgahlı mutfak modelleri çok modern

Oval tezgahlı mutfak modelleri Modern mutfak modelleri Oval tezgahlı mutfak modellleri bence en şık mutfak modelleri Arasına giriyor. Tabi bu mutdak modeli için geniş bir mutfak şart. İlerde geniş bir mutfağım olursa bu mutfak modelini düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş