gebe
  1. esayra

esayra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cok mu erken :( bilemedim

Konu, 'Bebek Bekleyen Anneler Forumu' kısmında esayra tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar bende polikistik over var.4 aydir glifor kullaniyorum.en son 1 martta adet oldum.5 gun sabah 1 aksam 1 klomen kullandim.12 martta doktor iliski onerdi 13 unde catlatma ignesi yaptirdim gobekten saat 16:00 veya 16:15 falandi yumurtam 20.15 mm di.14 martta belirli saatler soyledi o saatlerde iliski onerdi adetinin gecikmesini bekle eger adet olursan 1. Gun gel dedi. Ben yarin kan testi yaptirirsam erken mi davranmis olurum.

Cok mu erken :( bilemedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. meleklerim, cok mu saçma düşünüyorum yaa ??!!

meleklerim, cok mu saçma düşünüyorum yaa ??!!

ya şimdi bilmem ne dersiniz ama inanın paylaştıgım insanlar bana "kızım anlayış göster" diyorlar sadece.... ama beni gercekten anlıyorlar mı bilmiyorum...Sizlere sormak istiyorumm.....Şimdi benim bi ilişkim var her günümü beraber gecirdigim bi insan...ee haliyle insan alışıyor.. 2 gün görmesem sinirleniyorum.. ikimizde işsizdik..ben dershaneye falan gidiyorum ama büyük ihtimal...
  2. Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer)

Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer)

Şimdi MutLu Musun? (BiLemediLer) Olur ya bir Gün tüm yüreginle bana gelmek icin yollara düsersen seni seviyorum demeyi hayal edip bende seni seviyorum diye haykirmak istersen sakin üzülüp gözlerinden iki damla yas akmasinBu sözü duyabilmek istediginde ya musalla tasinda yatiyor olacagim yada bir mezar tasinda adimi okuyacaksinNe mezarima kapanip topraklarimi avuclayip gözlerinden yaslar aksin...
  3. cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

Meraba lutfn bna yardimci oln 26 yasindayim ve 1'5 senelik evliyim 3 ay once yptrdgm testler sonucu bnde yumurta yetmezligi (hlk arasnda erkn menepoz bilinir) tehsisi kondu ama bir tesaduf doktr kntrolm sirasnda sag tarfta olusan bir folikur goroldu hmn tup bbk denemesine gecildi carsamba gunu yumurta toplndi ve sadece 1yumurtm vardi dollendi ve cuma gunu rahme yerlstrldi embriyo ama bn dun...
  4. cok mu iyi nıyetliyiz???

cok mu iyi nıyetliyiz???

iyi niyet yaptınız için kaybettiğiniz şeyler oldu mu .? İyi niyetinizden dolayı pişman oldunuz mu..?
  5. Rahim Kasılması mı Erken Doğum mu?

Rahim Kasılması mı Erken Doğum mu?

hamileyim rahmimde kasılma var,gebelikte rahim kasılması,gebelikte rahim kasılmasının nedenleri,hamilelikte rahim kasılması neden olur,hamilelikte rahim kasılması hakkında bilgiler Bundan yaklaşık 150 yıl kadar önce İngiliz doktor John Braxton Hicks gerçek doğum kasılmaları başlamadan önce rahim kaslarında meydana gelen bazı kasılmalar olduğunu fark etti ve o güne kadar hem doktorların...

Sayfayı Paylaş