gebe
  1. cigdemdaisy

cigdemdaisy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok mu kilo aldım.

Konu, 'Çöplük' kısmında cigdemdaisy tarafından paylaşıldı.

ben 3 ay 6 günlük hamileyim 54 kiloydum hamile kaldığımda 2 aylıkken 56 oldum şimdi ise 57,5 kilo olmuşum sizce çok mu kilo alıyorum.:uykucu:

çok mu kilo aldım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Hamilelikte kaç kilo aldınız??

Slm hamişler ve hamiş kalmak isteyenler..Ben 5.ay'ı mı doldurmak üzereyim 21.haftamzdayz (hamd olsun) 49 kilo hamile kaldım şuan 53, 53.5 arasnda gidip geliyorum.Merak ettiğim diğer hamişlerin kilo durumu..Şuan kaçncı haftadasnz kaç kilo aldnz ya da bnm hafta'mda kaç kiloydunuz??Yemekten asla ksmıyorum canım ne istiyosa yiyorum çukulata istiyosam hiç affetmen götürrüm.2 günde 1 lt süt biter...
  2. Hamileyim amma  sevinemiyorum çok kilo aldım çooook

Hamileyim amma sevinemiyorum çok kilo aldım çooook

Kızlar ben ilk hamileliğimde çok kilo aldım. 38. haftada doğum yaptım ama 1 yıl oldu hala kilolarımın tamamını veremedim. Dile kolay ben tam 21 kilo almışım kızlar. Bu süreçte ne yapmam lazım. Bebeğimi halen emziriyorum. Harekette yapıyorum ama ne bilim ya kendimi çok çirkin ve değersiz hissediyorum. Ben bu kilolarımı bebeğime zarar vermeden nasıl vereceğim yaa. Sizlerde kaç zaman sonra bu...
  3. Gebelikte çok kilo aldım diyenler okuyun

Gebelikte çok kilo aldım diyenler okuyun

Gebelikte Kilo Artışı Gebelikte Kilo Artışı Hamilelikte Kilo Alımı Hakkında Bilgi Gebelikte de anne adayının hem kendisi hem de bebeği için beslenmesine dikkat etmesi gerekir. Hamilelik süresince öncelikle bebeğiniz için ekstra kaloriye, proteine, vitamine ve minerallere ihtiyacınız vardır. Normal kiloda ki bir anne adayının hamileliği boyunca ortalama alması gereken kilo 9,12 kg....
  4. Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?

Evlendikten sonra çok kilo aldım hangi doktora gideyim ?

Kızlar evlendikten sonra hem beslenmem düzeldi hemide psikolojik olarak kendimi evlenecem aha şimdi evledim ya sıkıntı çıkarsa ya kavga çıkarsa gibi sorularla yiyip bitiriyordum neyse sonunda evlendim aradan 4 ay geçti ama inanılmaz kilo almaya başladım. Yahu evlenmesemiydim napsaydım :) Herifim şimdiden hanım bıngıl bılgıl oldun diyor bu durum iyice canımı sıkmaya başladı. Diyorum ki bununla...
  5. En Çok Kilo Aldıran Meslekleri Biliyor musunuz?

En Çok Kilo Aldıran Meslekleri Biliyor musunuz?

kilo aldıran meslekler, en çok kilo aldıran meslekler, neden kilo alıyorum Sevgili melekler, çalışanların en büyük şikayetlerinden biri fazla kilolarıdır. Gerçekten de hele de masabaşı işi yapıyorsanız ve düzensiz besleniyorsanız kilo almanız kaçınılmazdır. Tabi kendine dikkat edenler ve istisnalar hariç. PPeki hangi mesleklerin daha çok kilo aldırdığı hakkında bir fikriniz var mı? İşte...

Sayfayı Paylaş