gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

çok"" mükemmel bir yazı okuyun

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

çok " anlamlı ben çok beğendim sinizinle paylaşmak istedim

2. halee

halee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Sharisin

Sharisin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu şebnem ferahın şarkısı

4. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok anlamlı paylaştığın için teşekkürler

5. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    harikaaaaaaaaaaaaaaaa bi yazıııı

çok"" mükemmel bir yazı okuyun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok güzel bir yazı okuyun

çok güzel bir yazı okuyun

Uzak diyarlardan birinde bir ülkede, yemyeşil tepelerin arasında, kışın bembeyaz bir kar örtüsü ile, baharda rengarenk kır çiçekleri ile kaplanan bir vadi vardı. Ortasından küçük bir ırmağın geçtiği bu vadi "büyülü vadi" olarak anılırdı. Ona bu adı veren ise, vadideki ilginç bir dükkân ile, bu dükkânda yaşananlardı. Ünü ülkenin dört bir yanına yayılmış olan dükkânın adı "büyü...
  2. ikili ilişkiler hepsini okuyun bence çok güzel bir yazı...

ikili ilişkiler hepsini okuyun bence çok güzel bir yazı...

romantik ortam hazırlama ikili ilişkiler güzel ilişkiler ikili ilişkilerde iletişim iliskiler kronick 30-08-2006, 10:01 PM Onların kocaları Baran veya Selim değildir; çoraplarını hep oraya buraya atan kaba adamlardır :)) Sanki banyodaki kirli sepetini görmezler. Su içtiği bardak ortadadır, hatta bir sürü bardakla doludur etraf, her seferinde yenisini alır bu adam; offf Allah’ım ya sabır...
  3. evlilik üzerine yazılmış çok güzel bir yazı mutlaka okuyun!

evlilik üzerine yazılmış çok güzel bir yazı mutlaka okuyun!

sağlıkla ilgili yazılmış metinler evlilik üzerine yazılar sağlık ile ilgili yazılmış metinler evlilik üzerine yazilar iş hayat arkadaşını seçmeye geldiğinde kimse bu kişi konusunda hata yapmak istemez. Günümüzde artan boşanma oranlarını göz önüne aldığımızda bu seçimi yaparken daha hassas olmak durumunda olduğumuzu da belirtmekte fayda var. Evli insanlara "Neden evlendiniz?" diye...
  4. KIRGINIM AŞKA... gerçekten çok güzel bir yazı okuyunuz

KIRGINIM AŞKA... gerçekten çok güzel bir yazı okuyunuz

KIRGINIM AŞKA Aslında bende biliyorum konuşacak bir şeyimizin kalmadığını ve paylaşacak bir şeyimizin ortada olmadığını. Yine de yüreğimden gücümün yettiği yere kadar sana sesleniyorum,bunları yazıyorum sana. Bugün sana olan kırgınlığımı rafa kaldırdım,sevgimi aldım avuçlarımın arasına,ona sığınıyorum. Cümlelerim kısa,kelimelerim buruk,gülüşlerim yalan ve kalbim kırık ama yazıyorum gücüm...

Sayfayı Paylaş