gebe
  1. crayz_melek19

crayz_melek19 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında crayz_melek19 tarafından paylaşıldı.

çok mutsuzum mutsuzum şiir çokmutsuzum içim düğüm düğüm oldu çareler sanki tükenti çok sıkılıyorum...henüz daha yeni evliyim ama eşim asker askerdeyken evlendik...çok sorunlu oldu evliliğim çok yalnız kaldım eşim asker olduğu için zaten ailem yüz çevirdi belki haklı belki haksız..kayınvaldeme hiç anlaşamadık geri döndüm evime hiç arayıp sormuyolar aylardır..şuan teyzeme geldim yıne arayan yok...kendi ailemde kızgın...aileler yüzünden bizde anlaşamıyoz...nikahım oldu gelinlik bile giyemedim bir genç kız için nekadar kötü anlarsınız...gelince olcak inşallah...ama ben çok yalnız ve üzgünüm..umarım beni yalnız bırakmazsınız MELEKLERİM..:cry:HEPİNİZ HUZURLU OLMASI DİLEĞİYLE HOŞÇAKALIN:cry:

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..
    caim,senin adina cok uzuldumm,,bence evinde otur kocani beklee,allah kavustursun canim,sayili gun cabuk gecerr,

seni kimse aramiyorsa sende arama bosverr,allah buyuktur canimm,,ben burdayim bizler yanindayiz canimm,bunu unutma nezamn canin sikisa bizler burdayiz yeterki sen ayakta ol,güclü ol,,sakin umutunu kaybetme

ve ins esin gelince en guzel gunler senin olurr,en onemlisi esin
    ve ins her genckizin giymek istedgi gelinligide giyersinn,sevgiler canim

3. oya

oya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eee kızım seninde derdin ne idi askerdeken evlendin bekleseidin bi gelirin varsa bencede evinde kocanı bekle. herşey yoluna girer inş.

4. çalıkuşu

çalıkuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok zor bir durumdasın sanırım.
    Allah yardımcın olsun. Ama mademki evlenmişsin bencede evinde olman orada eşini beklemen en doğrusu.
    Açtığın konuda eşinden hiç bahsetmemişsin onunla aran nasıl? bilemiyorum.
    Ama bana göre bırak ailesinide bir tarafa eşinle mutlu olup olamadığın çok önemli.
    Onu gerçekten seviyor ve bir ömürboyu mutlu olabileceğine inanıyorsan sorun yok demektir.
    Sabredip beklemekten başka yapabileceğin pekbirşey yok.
    Ailesine gelince şimdi eşin yanında olmadığı için sanırım daha hassassın.Evliliklerin pekçoğunda zaten aile, kayınvalide vs sorunları var bunları kafana çok takmamaya çalış bence.
    Evhanımıysan eşinle de mutabık olarak o askerden gelesiye kadar biriş bulup çalışabilirsen hem vakit daha kolay geçer, hemde kendine olan güvenin artar diye düşünüyorum.
    Yine de kendini kötü hissetiğinde bizlerle paylaşırsın.
    Tekrar Allah yardımcın olsun canım.

5. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sen benim canımsın yaaa gülüm benim sen solma diye ugraşık ama seni soldurmaya çalıştılar ama sen diren diren ki seni soldurmak isteyenler seni dimdik ayakta gül kadar dirayetli ama biraz hassas biraz kırılgan ama başı hep dik ve magrur görüp yıkılsınlar bitanem sen seni seven insanların yanında ol sen eşini bekle ben senin eşinle mutlu olacagına inanıyorum sadece biraz sabır

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

yanlız olduğunu da kim söyledi bak burda meleklerden oluşmuş kocamann bir ailen var :)

Allah kavuştursun canım üzme kendini gün gelir herşey yoluna girer sen eşine destek ol ve sen aramıyanlar içinde üzülme bunların hepsi geride kalacak multu ve güçlü ol arkadaşım :)

7. crayz_melek19

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok sağol nisancım iyi dilekleirn ve tavsiyen için....kendine ii bak olurmu?

8. crayz_melek19

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım ***** çok sağol yanımda olduğun için....sende kib

9. crayz_melek19

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım tülsüm...çok teşekkür ederim herşey gönlünce olsun...

10. crayz_melek19

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım benim..kendimi inan birazda olsa toparladım yazdığın şeyler çok güzeldi...yalnızlığım gitti umarım hep beraber oluruz...

11. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

canım benım sen sakın uzulme gun gelecek bu bugunlere bakıpta kahkahlara boglacaksın canıım esın ve sen ıyı olun gerısı hıc onmelı degıl kucucuk seyler ıcınse kırmayın bırbırınızı eger sınrlı konusursa yada ne bılım baska seyler alttan almayı dene unutma kı o da senınle evlendı ve yanında olamıyo bu onun ıcın de kotu bır durum hem ayrı evınız de yok kaynanala da anlasamıyorsun bak teyzen ne gusel kucak acmıs en azından ondan destek al kuvvet al nasıl olsa esının aslerlıgı bıtecek ve sız kavusacaksınız bıtecek hersey ama sen sımdılık sadece sabret ve kendını sakın ne olursa olsun karamsarlıga yanlızlıga ıtme olur mu canım:)cok yanlızım demısın bırdaha duymamayayım heeee bızler bostan korkulugumuyuz burda bak koskoca melekler mekanı senı yanında emı sakın uzume sen mutlu ol sen saglıklı ol canım benım en kocamanından bı mucukkkkkk sana:D:D:D

12. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bak canım seni anlıyorum sen güçlüol ve gurur duyki eşin asker canım sayılı gün çabuk geçer canım güçlü ol canım

13. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

canım anlıorum seni allah kimseyi yanlız bırakmasın çok zor.allah sana sabır versin.aileler çok önemli. eşinin yanında olmaması daha zor senin bu dönemi atlatman daha zor olacak. ne desem zor. yaşayan bilir ve bunun ne demek olduğunu sen en iyi bilirsin canım. dirayetli ol sana yakışanı yap ve pişman olacağın şeyler yapma. bol bol sabır dile canım

14. crayz_melek19

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

teşekkür ederim minik melek?*çok iyi düşüncelisin sağolll..sende çok iyi ol olurmu?höşçakal

15. crayz_melek19

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım benim dediklerin doğru güzeller güzeli teyzem kucak açtı ama işte keşke eşimde bana benim olduğum kadar yanımda olsa beraber olmak şart değil sahip çıkmak için...ama ben hep tek başıma mücadele veriyorum..buda beni çok üzüyo...hep ailesi bende onun ailesi değilmiyim...beni hep 2ci plana atıyo...umarım herşey iyi olur...desteğini eksik etmedğin için sanada teşekkür ederim canım..bende kocaman öptüm..

çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ve Fırtınalar

Ve Fırtınalar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bu GÜn Çok Mutsuzum

Bu GÜn Çok Mutsuzum

bugün çok mutsuzum Merhaba kızlar bugün çok mutsuzum üzgünüm nedeni ise ben Bursa'da yaşıyorum ailem hatta tüm akrabalarım İzmir'de yaşıyor uzun süredir ailem yanımda bugün gittiler ve ben yine yalnız kaldım.Bencilce mi davranıyorum acaba diye soruyorum kendime çünkü herkesin bir hayatı yaşam tarzı var ama ben yinede çok üzgünüm tek başıma kala kaldım.Arkadaş edin dediğinizi duyar gibiyim evet...
  3. fırtınalar kopucak

fırtınalar kopucak

kanal D nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu da buakşam olay var yasak aşk patlak veriyor aman sakın kaçırmayın buakşam izleyin derim..... ATEŞLİ ÖPÜCÜK! KANAL D’NİN SEVİLEN DİZİSİ “AŞK-I MEMNU”DA OLAYLAR GİDEREK KARIŞIYOR. Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem’in başrolü paylaştığı dizinin bu akşam yayınlanacak bölümünde, eşinin yeğenine aşık olan Bihter, kendine daha...
  4. Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

evet arkadaslar sızınle bır sey paylasmak ıstıyorum artık ben yapamıyorum esımle olmuyor yapamıyoruım artık asılamıyacak sorunlarım var tedavısı yok bunun elımden gelenı yapıyorum eskısı gıbı olabılmek ıcın olmuyor ne de o bana yardımcı oluyo artık ayrılmaya karar verdım tek cozum bu olucak her halde cunku ben cok yoruldum onun laflarından sorumsuzlugundan bagırıp cagırmasından benım bır...
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş