çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..

crayz_melek19

Yeni Üye
Üye
çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..
çok mutsuzum mutsuzum şiir çokmutsuzum
içim düğüm düğüm oldu çareler sanki tükenti çok sıkılıyorum...henüz daha yeni evliyim ama eşim asker askerdeyken evlendik...çok sorunlu oldu evliliğim çok yalnız kaldım eşim asker olduğu için zaten ailem yüz çevirdi belki haklı belki haksız..kayınvaldeme hiç anlaşamadık geri döndüm evime hiç arayıp sormuyolar aylardır..şuan teyzeme geldim yıne arayan yok...kendi ailemde kızgın...aileler yüzünden bizde anlaşamıyoz...nikahım oldu gelinlik bile giyemedim bir genç kız için nekadar kötü anlarsınız...gelince olcak inşallah...ama ben çok yalnız ve üzgünüm..umarım beni yalnız bırakmazsınız MELEKLERİM..:cry:HEPİNİZ HUZURLU OLMASI DİLEĞİYLE HOŞÇAKALIN:cry:

Ce: çok mutsuzum..içimde fırtınalar kopuyo:(..

caim,senin adina cok uzuldumm,,bence evinde otur kocani beklee,allah kavustursun canim,sayili gun cabuk gecerr,

seni kimse aramiyorsa sende arama bosverr,allah buyuktur canimm,,ben burdayim bizler yanindayiz canimm,bunu unutma nezamn canin sikisa bizler burdayiz yeterki sen ayakta ol,güclü ol,,sakin umutunu kaybetme

ve ins esin gelince en guzel gunler senin olurr,en onemlisi esin
ve ins her genckizin giymek istedgi gelinligide giyersinn,sevgiler canim

eee kızım seninde derdin ne idi askerdeken evlendin bekleseidin bi gelirin varsa bencede evinde kocanı bekle. herşey yoluna girer inş.

Çok zor bir durumdasın sanırım.
Allah yardımcın olsun. Ama mademki evlenmişsin bencede evinde olman orada eşini beklemen en doğrusu.
Açtığın konuda eşinden hiç bahsetmemişsin onunla aran nasıl? bilemiyorum.
Ama bana göre bırak ailesinide bir tarafa eşinle mutlu olup olamadığın çok önemli.
Onu gerçekten seviyor ve bir ömürboyu mutlu olabileceğine inanıyorsan sorun yok demektir.
Sabredip beklemekten başka yapabileceğin pekbirşey yok.
Ailesine gelince şimdi eşin yanında olmadığı için sanırım daha hassassın.Evliliklerin pekçoğunda zaten aile, kayınvalide vs sorunları var bunları kafana çok takmamaya çalış bence.
Evhanımıysan eşinle de mutabık olarak o askerden gelesiye kadar biriş bulup çalışabilirsen hem vakit daha kolay geçer, hemde kendine olan güvenin artar diye düşünüyorum.
Yine de kendini kötü hissetiğinde bizlerle paylaşırsın.
Tekrar Allah yardımcın olsun canım.

Sen benim canımsın yaaa gülüm benim sen solma diye ugraşık ama seni soldurmaya çalıştılar ama sen diren diren ki seni soldurmak isteyenler seni dimdik ayakta gül kadar dirayetli ama biraz hassas biraz kırılgan ama başı hep dik ve magrur görüp yıkılsınlar bitanem sen seni seven insanların yanında ol sen eşini bekle ben senin eşinle mutlu olacagına inanıyorum sadece biraz sabır

yanlız olduğunu da kim söyledi bak burda meleklerden oluşmuş kocamann bir ailen var :)

Allah kavuştursun canım üzme kendini gün gelir herşey yoluna girer sen eşine destek ol ve sen aramıyanlar içinde üzülme bunların hepsi geride kalacak multu ve güçlü ol arkadaşım :)

canım benim..kendimi inan birazda olsa toparladım yazdığın şeyler çok güzeldi...yalnızlığım gitti umarım hep beraber oluruz...

Geri