cok mutsuzum

emotion07

Yeni Üye
Üye
cok mutsuzum
çok mutsuzum
melekler aranızda yeniyim derdimi kimselere anlatamıyorum.
sizler yardımcı olun lütfen en azından dinleyin beni :(
nişanlımla 4 bucuk senedir birlikteyiz ve 6aydır nişanlıyız nişanlımın beni aldattıgını hissediyodum süpheleniyodum ve süphelerim dogru cıktı.vodafon hat kullanıyoruz ve wodafondan hat detaylarına bakabiliyosunuz :( ben ordan görüşmelerini inceledim kızlarla mesajlasıomus sanalmıs hiç görüşmemiş ama kandırıldım.
cok zoruma gidio her gün aglıorum yediremiorum kendime haziranda dügünümüz war ailem cok sewio nişanlımı kimseye anlatamıyorum geri dönüşte yapamam cok mutsuzum.
cok kıskanıyorum nişanlımı cok sewiyorum herseyi bildigimi biliyo nişanlım affetttrmeye cabalıyoama ben unutamıyorum :18:

öncelikle aramıza hoşgeldin:ehi:....canım benim bak şöyle düşün bu neden yüzünden o cok sevdiğini hayatından cıkaracaksın buna deger mii sanalmış zaten tamam canın yanmıştır fazlasıyla ama bak nişanlında hatasını biliyor kii kendisini affettirmeye calışıyor..bunu yapıp sonra hiç pişman olmayanlarda var...bence bir şans ver herkez bir şansı hakeder hele ki buu canının bir parcası sevdiğin ise bence bir şans ver ...evet zor olacak ona güvenmen ama yine de şans vermeye deger canım...benim fikrim buu canım benim..herşey gönlünce olsun...

Arkadaşım keşke bildiğini söylemeseydin çünkü yüz göz oluyosun. Evliliğe gelince geri dönemem diyorsun sevdiğin içinmi geri dönmüyorsun yoksa ailen yüzünden mi? benim fikrim uzata biliyosan evlilik tariğini uzat gözü korksun biraz

melekler aranızda yeniyim derdimi kimselere anlatamıyorum.
Sizler yardımcı olun lütfen en azından dinleyin beni :(
nişanlımla 4 bucuk senedir birlikteyiz ve 6aydır nişanlıyız nişanlımın beni aldattıgını hissediyodum süpheleniyodum ve süphelerim dogru cıktı.vodafon hat kullanıyoruz ve wodafondan hat detaylarına bakabiliyosunuz :( ben ordan görüşmelerini inceledim kızlarla mesajlasıomus sanalmıs hiç görüşmemiş ama kandırıldım.
Cok zoruma gidio her gün aglıorum yediremiorum kendime haziranda dügünümüz war ailem cok sewio nişanlımı kimseye anlatamıyorum geri dönüşte yapamam cok mutsuzum.
Cok kıskanıyorum nişanlımı cok sewiyorum herseyi bildigimi biliyo nişanlım affetttrmeye cabalıyoama ben unutamıyorum :18:
canımm aramıza hoş geldinn.inan çokk üzüldüm bu erkekler neden böyle ya anlamıyorum sen varken neden bi başkasını tercih ediyolar ne geçiyo ellerine.canımm 4 yıl kısa bi süre değill inşş bu yaptığı son olur ve seni bir daha üzmezz...

bence her nerde olursan ol bir dönüş vardır. aldatma illaki de fiziksel olacak diye birşey yok. aklından geçirmesi bile aldatmadır ki sanal alemde yazışıyormuş, ne demek eğer seninle bir yolculuğa çıkmaya karar verdiyse bu tür şeyler yapması. yerinde olsam affedemezdim...

bak canim bende esimin sanalda kizlara yazdi mesajlari daha gecen hafta yakaladim kiyametleri kopardim evde esim gözümün önünde agladi ve icinde bi art niyet olmadini söyledi ona bu meselegi kolay unutmicam gözüm üstünde herhangi birsey daha gördümü evliliyi bi celsede bitirim dedim. ama yuvami gercekten o an bitiricek bi durum degildi herkezin 2 bi sanzi olmali bence sende öyle düsün onu korkutmaya calis

bence ailenle konus durumu anlat , nisanlina da ailenle konusdugunu söyle gerekirse hep beraber konusun ! Nisanlisin ilerde evlendikden sonra daha kötü sonuçlar çikmasin sen üzülürsün Melegim!

en azindan senin yalniz olmadigini arkanda ailenin oldugunu bilir.

onu kötüleyerek degil iyilikle... ileriye dönük korkularini endiseni vs.

hersey yoluna girer...

kafam karıstı neden sanaldaki kızlarla mesajlasıyorki?
derdi ne?
sen ona yetmiyormusun..
evleneceksiniz yolun basındasınız ama suna dikkat et bu 6 ay icindemi yapmıs bunları yoksa daha önceden olmus birseymi eğer nisanlıyken yaptıysa derdi neydi..
şans ver sonucta sende seviyosun aileler biliyor ama evliliktede bu gibi sorunlar cıkarsa hic dönüsü olmaz ;)

öncelikle hepinize teker teker cok tesekkür ederim kızlar cok incesiniz.
afffedemiyorum rüyalarımda bile beni aldattıgını görüyorum pskologa gitmek istiyorum gitmemi istemiyor.beraber cözelim diyo. affettirmek için hergün hediyeler alıyo ansızın cıkıp yanıma geliyo süprizler yapıyo anladı tamam hatasını ama ben cok incinmişim we konustugu kızlar cok cirkin melekler gercekten facede buldum kızları.neden onlarla konusma geregi duydu nerde eksigim war diye düşünüyorum biyerde hata yapıyorumki oda baskasına kacıyo acık konusmak gerekirse cok kıskancım sizce cokmu sıkıyorum bunaltıyorum baska kızlarla konusuyor...
iyiki warsınız melekler
pskologa gidemiyorum ama pskologum sizlersiniz
sizi sewiyorum melekler gercekten iyiki warsınız.

:S belkide onun kendi icinde sorunları vardır sende üstüne gidiyorsundur ve öyle konusmusttur eglenmek icin erkekleri bilirsin kalplerinde biri olsada amac eglenmek onlar yne baskalarına bakarlar dalgaya alırlar.ve bizz cok incinirizzz...
pskologa git aslında ama onun haberi olmadan gidersen sorun cıkmaz hem o yardımcı olur biraz gönlünü almak icin cok ugrasıyo belli ama fazla naz da aşık usandırıyo bari cok sıkma cocugu kıskanclık her iliskide olur ama sıkarsan kaçar öyle bir duurmda var

Geri