gebe
  1. emotion07

emotion07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

cok mutsuzum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında emotion07 tarafından paylaşıldı.

çok mutsuzum melekler aranızda yeniyim derdimi kimselere anlatamıyorum. sizler yardımcı olun lütfen en azından dinleyin beni :(
    nişanlımla 4 bucuk senedir birlikteyiz ve 6aydır nişanlıyız nişanlımın beni aldattıgını hissediyodum süpheleniyodum ve süphelerim dogru cıktı.vodafon hat kullanıyoruz ve wodafondan hat detaylarına bakabiliyosunuz :( ben ordan görüşmelerini inceledim kızlarla mesajlasıomus sanalmıs hiç görüşmemiş ama kandırıldım.
    cok zoruma gidio her gün aglıorum yediremiorum kendime haziranda dügünümüz war ailem cok sewio nişanlımı kimseye anlatamıyorum geri dönüşte yapamam cok mutsuzum.
    cok kıskanıyorum nişanlımı cok sewiyorum herseyi bildigimi biliyo nişanlım affetttrmeye cabalıyoama ben unutamıyorum :18:

2. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle aramıza hoşgeldin:ehi:....canım benim bak şöyle düşün bu neden yüzünden o cok sevdiğini hayatından cıkaracaksın buna deger mii sanalmış zaten tamam canın yanmıştır fazlasıyla ama bak nişanlında hatasını biliyor kii kendisini affettirmeye calışıyor..bunu yapıp sonra hiç pişman olmayanlarda var...bence bir şans ver herkez bir şansı hakeder hele ki buu canının bir parcası sevdiğin ise bence bir şans ver ...evet zor olacak ona güvenmen ama yine de şans vermeye deger canım...benim fikrim buu canım benim..herşey gönlünce olsun...

3. _zeybet_

_zeybet_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım keşke bildiğini söylemeseydin çünkü yüz göz oluyosun. Evliliğe gelince geri dönemem diyorsun sevdiğin içinmi geri dönmüyorsun yoksa ailen yüzünden mi? benim fikrim uzata biliyosan evlilik tariğini uzat gözü korksun biraz

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm aramıza hoş geldinn.inan çokk üzüldüm bu erkekler neden böyle ya anlamıyorum sen varken neden bi başkasını tercih ediyolar ne geçiyo ellerine.canımm 4 yıl kısa bi süre değill inşş bu yaptığı son olur ve seni bir daha üzmezz...

5. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence her nerde olursan ol bir dönüş vardır. aldatma illaki de fiziksel olacak diye birşey yok. aklından geçirmesi bile aldatmadır ki sanal alemde yazışıyormuş, ne demek eğer seninle bir yolculuğa çıkmaya karar verdiyse bu tür şeyler yapması. yerinde olsam affedemezdim...

6. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bak canim bende esimin sanalda kizlara yazdi mesajlari daha gecen hafta yakaladim kiyametleri kopardim evde esim gözümün önünde agladi ve icinde bi art niyet olmadini söyledi ona bu meselegi kolay unutmicam gözüm üstünde herhangi birsey daha gördümü evliliyi bi celsede bitirim dedim. ama yuvami gercekten o an bitiricek bi durum degildi herkezin 2 bi sanzi olmali bence sende öyle düsün onu korkutmaya calis

7. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0
    bence ailenle konus durumu anlat , nisanlina da ailenle konusdugunu söyle gerekirse hep beraber konusun ! Nisanlisin ilerde evlendikden sonra daha kötü sonuçlar çikmasin sen üzülürsün Melegim!
    en azindan senin yalniz olmadigini arkanda ailenin oldugunu bilir.

onu kötüleyerek degil iyilikle... ileriye dönük korkularini endiseni vs.

hersey yoluna girer...

8. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kafam karıstı neden sanaldaki kızlarla mesajlasıyorki?
    derdi ne?
    sen ona yetmiyormusun..
    evleneceksiniz yolun basındasınız ama suna dikkat et bu 6 ay icindemi yapmıs bunları yoksa daha önceden olmus birseymi eğer nisanlıyken yaptıysa derdi neydi..
    şans ver sonucta sende seviyosun aileler biliyor ama evliliktede bu gibi sorunlar cıkarsa hic dönüsü olmaz ;)

9. emotion07

emotion07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle hepinize teker teker cok tesekkür ederim kızlar cok incesiniz.
    afffedemiyorum rüyalarımda bile beni aldattıgını görüyorum pskologa gitmek istiyorum gitmemi istemiyor.beraber cözelim diyo. affettirmek için hergün hediyeler alıyo ansızın cıkıp yanıma geliyo süprizler yapıyo anladı tamam hatasını ama ben cok incinmişim we konustugu kızlar cok cirkin melekler gercekten facede buldum kızları.neden onlarla konusma geregi duydu nerde eksigim war diye düşünüyorum biyerde hata yapıyorumki oda baskasına kacıyo acık konusmak gerekirse cok kıskancım sizce cokmu sıkıyorum bunaltıyorum baska kızlarla konusuyor...
    iyiki warsınız melekler
    pskologa gidemiyorum ama pskologum sizlersiniz
    sizi sewiyorum melekler gercekten iyiki warsınız.

10. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :S belkide onun kendi icinde sorunları vardır sende üstüne gidiyorsundur ve öyle konusmusttur eglenmek icin erkekleri bilirsin kalplerinde biri olsada amac eglenmek onlar yne baskalarına bakarlar dalgaya alırlar.ve bizz cok incinirizzz...
    pskologa git aslında ama onun haberi olmadan gidersen sorun cıkmaz hem o yardımcı olur biraz gönlünü almak icin cok ugrasıyo belli ama fazla naz da aşık usandırıyo bari cok sıkma cocugu kıskanclık her iliskide olur ama sıkarsan kaçar öyle bir duurmda var

11. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle böyle bir şeyi neden yapmış ona bir sor.mesela ben de erkek arkadasımın facebooktan bayanlarla konustugunu yakalamıstım,o zaman bizim aramızda cözemediğimiz sorunlarımız vardı ve nedenini sordum acıkca.bana dedi ki aramızda yasadıgımız meseleyi kimseye anlatamam,erkege anlatmak istesem,erkek benim gibi düşünür.bana senin gibi düşünebilmesi için,bu olayı kimsenin öğrenmemesi için bizi hiç tanımayan birine acılmak,yasadıgımızı anlatmak care bulmak istiyorum falan demişti.üstelik görüştügü kişi de evli ve cocukluydu,hatta ne yazdıgını falan da okudum ben,gayet normal seylerdi,art niyet olmadıgı belliydi ama yine de tavrımı koydum.beni anlamak istiyosan baskasına gitmene gerek yok bana sor dedim,bu konuda ne kadar hassas oldugumu bildiği için o da tamam dedi ve böyle bi şey yasamadık bir daha.bence canım sen sıkı tut derim ve mutlaka neden böyle bi şey yaptıgının nedenini öğrenmeye calıs.

12. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

Bak hayatım bende nişanlıyım haziranda düğünüm war allah başa vermesin ama ben olsaydım eğer inan yürütmezdim bu ilişkiyi eğer evlensen bile ne kadar sağlıklı olur sence bu ilişki sürekli sorunlar flan başın çok ağrır hem sevse yaparmı be bence ne kadar sevsende kimse vazgeçilmez deildir inan bana allah sabrını verir en doğrusu bitirmen :(

13. emotion07

emotion07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :( offffffff kafam cok karısık :(

14. Küçük gelin

Küçük gelin Forum Okuru

:seker:Bak canım hiç karıştırma kafanı boşver huylu huyundan asla vazgeçmez kendini daha çoookkk üzersin boşver sana kociş çooookkk üzme melek kalbini

15. emotion07

emotion07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
cok mutsuzum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mutsuzum.. :(

Mutsuzum.. :(

Hiç arkadasım yok kendimi cok yalnız hissediyorum :cry:
  2. mutsuzum:(

mutsuzum:(

eşimle 4 yıl önce evlendik birbirimizi deliler gibi sevrek 3 yaşında bi kızım var eşim alkol alıyor sürekli tabi arkasından küfürler şiddet bunu aileme anlatmaya çalışıyorum geçer düzelir diyorlar ayrılamıyorum elalem ne der naparım ben diye çalışıyorum kazanıyorum yetmiyor se sevgim sede çalışıp eve bakmam aklınıza gelecek her kötülüğü yaptı bana şimdi içince dövmüyor beni ama yanlızım...
  3. Mutsuzum

Mutsuzum

Genelde Turkiyede mutsuz,hayatlarindan umidi kesmis bir cok psikolojik sorunlari olan kisilerin sayisi gun gectikce artis gosteriyormus. Bunun sebebi bi cok sey olabilir ornegin yeni bir hayata baslamanin zorluklari veya bir dogum sonrasi,biten bir iliskinin geriye braktigi bosluk ve guvensizlik.. Ozellikle biz kadinlarda daha cok rastlanan bu durumlar ilkbahar ve sonbahardaki degisimlerle...
  4. cok mutsuz

cok mutsuz

slm tarot falima bakarsaniz cok sevinirim cünkü cok mutsuzum=(( hersey üst üste geliyor yani ne zaman mutlu olsam kesinlikle arkasinda gözyasi döküyorum...ve artik ne yapacagimi bilmiyorum yani neyin dogru neyin yanlis oldugunu bilmiyorum ...Dogum tarihim 07.01.1980 adim Ayse...ya ben allahtan cok sey istemiyorum mutluluk ve huzur ne para ne pul istiyorum cok seymi istiyorum yaaaa....bi de...
  5. mutsuzum

mutsuzum

evlendim mutsuzum merhaba bayanlar bende araniza yeni katildim 2 senelik evliyim ve cok mutsuzum aslinda severek hemde cok severek evlendim ama esimin ailesi ile ayni binadayiz 2senedir kan kusturuyorlar bize neredeyse ewliligimiz bozulmak uzere ne yapmaliyim

Sayfayı Paylaş