gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

çok oldu benim yolumu kaybedeli!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

çok oldu benim yolumu kaybedeli! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Benim Yolum

Kıraç - Benim Yolum

Benim Yolum Onlar kaçmadı yoldan Onlar kaç kere yandı,yine dayandı Onlar benim yolumun yolcularıydı Bu yol çok uzundur,çok ıssızdır,çok yalnızdır Zindanları çıldırtıcı,gardiyanlar çok amansızdır Bu yol bir ışık için bin ateşle yananlarındır Onlar ki hep masallarda, şarkılarda yaşayanlardır. Mahşer karanlığımdan,zalim yalnızlığımdan,cahil korkularımdan Seni kim kurtaracak sanıyorsun Bundan...
  2. Yolun Açık Olsun ...

Yolun Açık Olsun ...

Gücüm yok daha fazla tutamam seni ! Kararlıysan çek git sevgilim .. Unutamam değil ..Unutmam seni …! Belki arasıra nedensiz durup dururken gözlerim dolduğunda, Hayata karşı isyanlarım olucaksın … Sen beni düşünme ! Sana olan sevgimi nasıl büyüttüysem , Acınıda öyle bir yücelikle kalbime gömerim …! Hadi sevgilim git artık durma öyle karşımda , Git..(me),git..(me) daha fazla dayanamicam .....
  3. Ben Vazgeçtim Aşktan Beni Kimse Sevmesin / Hoşçakal Aşk Yolun Açık Olsun

Ben Vazgeçtim Aşktan Beni Kimse Sevmesin / Hoşçakal Aşk Yolun Açık Olsun

Hiç düşündünüz mü bir yüreğe kaç sevda sığar? Hatta aynı anda kaç tanesini aldınız yüreğinize? 2 ??? 3 ??? daha mı fazlası yoksa ? Peki bunların hepsini de gerçekten sevdiniz mi? ''''Canım... Seni Seviyorum '''' kelimelerini bol keseden atar gibi savurup durdunuz mu ortalara? Oysa ki anlam olarak ne kadar ağırdır CANIM kelimesi Canım; dediğin senin gerçek canındır,...
  4. Reg oldum demenin yolları  :)

Reg oldum demenin yolları :)

-marketten bişi ister misin sevgilüm? -hmm evet. iki şey. bol çikolata al, böle bir sürü.. -ee? -ne ee? -hani iki şey dedin, öteki ne ki?.. -aman tahmin etmek zor mu ki? eki eki. -seni zevkli şey seni. tabi kahve olmazsa olur mu aybalam. tabi. -üff ya, o değil. bak, kanadı var, ama uçmaz. nedir? -tavuk. çok kolaydı be. bi dane de ben sorim mi, ha? -offf, dur ya ben gidim merkete baaari......

Sayfayı Paylaş