gebe
  1. olurmusence

olurmusence Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok önemli bi karar ama ben çok kararsııızm :S

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında olurmusence tarafından paylaşıldı.

Uzaktan Egıtım 2.sınıfa gectım aynı zamanda YGS ye girerek örgün eğitim okumak ıstıyordum..Ikısını de aynı anda okuyup 3 senede 2 okul bıtırmek nıyetındeydım. Istedıgım bölüm degıl de alternatif olarak yazdıgım cıktı. Bölum konusunda pek bilgim yok ne yapacm bılemıyorumm:((( Ek yerlestırme hakkım da yok.Kafam cok karısık, stres yapıyorum :(

çok önemli bi karar ama ben çok kararsııızm :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben  çok BEĞENDİM  buyurun sizde karar verin

ben çok BEĞENDİM buyurun sizde karar verin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İşe ilk giriş tarihiniz çok ama çok önemli

İşe ilk giriş tarihiniz çok ama çok önemli

ssk giriş tarihi ilk işe giriş tarihi öğrenme ssk öğrenme ilk işe sorgulama sorgulama Emeklilik maaşının bağlanabilmesi için 3 şartın yerine getirilmesi gerekmektedir. Bunların ilki sigortalılık süresi, ikincisi prim ödeme gün sayısı ve üçüncüsü ise yaş şartının sağlanmış olmasıdır. SSK’lılar (4/1-a) için sigortalılık süresi; ilk defa çalışmaya başlanan yani SGK’ya sigortalı olarak beyan...
  3. dış görnüş çok önemlidir

dış görnüş çok önemlidir

Dış görünüşü çok önemlidir. Biryere gittiğimizde birisiyle tanıştığımızda ilk dikkat edilen ve değerlendirmeye alınan şey kıyafetlerimizdir. Çünkü kıyafetler insanların kşisel özelliklerini yansıtırlar dikkate alınan bu özelliğimizin güzelliğide tahmin ettiğiniz gibi özen göstermemiz gereken bir konu. Dikkat edin. - Elbiseleriniz hep ütülü olsun. - Kotlarınızı bile ütüleyin. - Özellikle gömlek...
  4. Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı!!!

Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı!!!

Meteorolojiden Çok Önemli Uyarı! Bu hafta bahar yağmurları Türkiye'nin tamamında etkili olacak. Bu hafta bahar yağmurları Türkiye'nin tamamında etkili olacak. Uzmanlar, selin yanı sıra ani hava değişiklikleriyle yıldırım düşeceği uyarısı yaptı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü hafta sonuna kadar bahar yağmurları uyarısı verdi. Önümüzdeki 10 gün boyunca Türkiye'nin neredeyse tamamının yağış...

Sayfayı Paylaş