gebe
  1. MerveMelisD

MerveMelisD Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cok onemli Cevaplarınızı beklıorm melekler

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında MerveMelisD tarafından paylaşıldı.

herkese selam .. evlıyım ve ılk kez dogum kontrol hapı kullandım bu ay . ayın 8. ve 11 arası yumurtlama gunum . dogum kontrol hapına 5. basladım ve 8. de ılıskıye gırdım korunmadan ayın 10. ve 11 de hapı unuttum almayı 13 yıne ılıskıye gırdım ve 15. de ılıskıye gırdım yanı dun. ve yıne unuttum dun ıcmeyı ... ve 2 gundur asırı bı sekılde goguslerım agrıor .. ve bugun kasıklarım hıc durmadan agrıdı hala agrıo adet olcakmısım gıbı ...

2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    d k hapları ilk zmanlar değişik belirtiler yaratabilio çok takma madem şüphe var adete kadar hap kullanma

3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Canım benim ben kullandığımın evliliğimin ikinci ayında kendi isteğimle bir gün kullanmadım hamile kalmak istiyordum yeni evliydik bebek sorumluluğu ne demk bilmiyordum hemen hamile kaldım

tabi cocuk ağır bir yükmüş onu öğrendim şimdide ikinicyi istiyorum ama öyle hemen hamile kalamıyorum bu yasmin hapını 4 sene kullandım şimdide hamile kalamıyorum

4. MerveMelisD

MerveMelisD Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1 gun kullanmadınız dıye mı hamıle kaldınız.. ben hamıle kalmak ısemıorm.. cunku daha 2 aylık evlıyım .. ve hapın ustunde ılk hafta korunun yazıor ve ılk kullanımda adetın 2 gun kullanın yazıor ben adetım bıttıkten 2 gun sonra kullanmya basladm

5. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Evet canım bir gün kullanmadım diye ama şimdide hamile kalamıyorum

6. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Senin hamile kalcan diye bir kural yok ama dikkatli ol içmediğin gün yerine ertesi günün hapıyla beraber iç sonrakiler yine aynı şekilde içilir

- - - Updated - - -

İÇMEDİĞİN DÖNEMDECİNSEL İLŞKİN KONTROLLÜ OLSUN EŞİN KORUNSUN SONRAKİ HAFTA KORUNMASINA GEREK YOK HAPLAR YİNE DÜZENLİ ŞEKİLDE DEVAM ET

7. MerveMelisD

MerveMelisD Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :( bırakıyımmı en ıyısı hapı bılemedem .. jinekologa gıtsem bellı olmuor galıba adet gecıkmesı olması gerekıor .. ne yapcagmı bılemedm

8. MerveMelisD

MerveMelisD Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bak cocuk düşünüyorsan ama şimdideğilde bir kaç ay sonra diyorsan hap kullan ama uzun vadede cocuk düşünmüyosan hap kullanma derim eşin korunsun spral sana takmazlar doğum olcak ondan sonra takıyolar sprali

konuna gelince hamilede olabilirsin ama idrar testleri genelde doğruyu gösterir adetine 5 gün var deme benim oğlum adetime 5 gün varken öğrendim testte cıktı en doğrusu bir hastanede kan testi yaptırman en doğru sonucu o zaman öğrenirsin

Cok onemli Cevaplarınızı beklıorm melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Netlik Onemlidir

Netlik Onemlidir

Açık ve net konuşan, tavır ve davranışlarının adresini net biçimde gösteren bir kişi, muhalifi bile olsa, insana korku vermez. Çünkü, kim olduğunu, ne olduğunu, niye öyle yaptığını bilirsiniz. Ve, Mekke dönemi, bu netliğin olanca açıklığıyla gözler önüne serildiği bir dönemdir. İnanan inancını ifade ederken, inanmayan küfrünü açıkça söylemiştir. Dolayısıyla, mü’minler...
  2. cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

Handan hanımcım , esimi cok seviyorum ama ayrılmak uzereyız . Merak ediyorum hayatında birisi var gibi... Sonum ne olacak merak edıyorum peri kızı
  3. acil cevap cok sıkıntıdayım

acil cevap cok sıkıntıdayım

kırkım çıktığı gun esımle korunmasız ilişkiye gırdık bebegımı emziryorum hamile kalmış olablrmyım
  4. selamm acilll cevaplarınızı beklıorm :(((

selamm acilll cevaplarınızı beklıorm :(((

nişanlım askerden tatıle geldı ve o gemeden 12 gün önce dogum kontrol hapına basladım .. gelmeden 3 gün önce hapı kullanmayı unuttum erstesı gun normal 1 tane hap attım devam ettım 5 gün boyunca bırlesme oldu bızde korunmadık .. 2 tane hhapımı kaybettım ... 2 gun önce gıttı ve 1 tane hapım kaldı ... kaygılanamm gereken bır durum varmı ???:ah:
  5. Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla biseyler yasadik Anlatiyorum nolur cevap verin :( Prezervatifle yaptik hatta bisey olmasin diye 3 kez degistirdisonra bosalmadan ben yeterli dedim...

Sayfayı Paylaş