Cok onemli Cevaplarınızı beklıorm melekler

MerveMelisD

Yeni Üye
Üye
Cok onemli Cevaplarınızı beklıorm melekler
herkese selam .. evlıyım ve ılk kez dogum kontrol hapı kullandım bu ay . ayın 8. ve 11 arası yumurtlama gunum . dogum kontrol hapına 5. basladım ve 8. de ılıskıye gırdım korunmadan ayın 10. ve 11 de hapı unuttum almayı 13 yıne ılıskıye gırdım ve 15. de ılıskıye gırdım yanı dun. ve yıne unuttum dun ıcmeyı ... ve 2 gundur asırı bı sekılde goguslerım agrıor .. ve bugun kasıklarım hıc durmadan agrıdı hala agrıo adet olcakmısım gıbı ...

Canım benim ben kullandığımın evliliğimin ikinci ayında kendi isteğimle bir gün kullanmadım hamile kalmak istiyordum yeni evliydik bebek sorumluluğu ne demk bilmiyordum hemen hamile kaldım

tabi cocuk ağır bir yükmüş onu öğrendim şimdide ikinicyi istiyorum ama öyle hemen hamile kalamıyorum bu yasmin hapını 4 sene kullandım şimdide hamile kalamıyorum

1 gun kullanmadınız dıye mı hamıle kaldınız.. ben hamıle kalmak ısemıorm.. cunku daha 2 aylık evlıyım .. ve hapın ustunde ılk hafta korunun yazıor ve ılk kullanımda adetın 2 gun kullanın yazıor ben adetım bıttıkten 2 gun sonra kullanmya basladm

Senin hamile kalcan diye bir kural yok ama dikkatli ol içmediğin gün yerine ertesi günün hapıyla beraber iç sonrakiler yine aynı şekilde içilir

- - - Updated - - -

İÇMEDİĞİN DÖNEMDECİNSEL İLŞKİN KONTROLLÜ OLSUN EŞİN KORUNSUN SONRAKİ HAFTA KORUNMASINA GEREK YOK HAPLAR YİNE DÜZENLİ ŞEKİLDE DEVAM ET

:( bırakıyımmı en ıyısı hapı bılemedem .. jinekologa gıtsem bellı olmuor galıba adet gecıkmesı olması gerekıor .. ne yapcagmı bılemedm

Bak cocuk düşünüyorsan ama şimdideğilde bir kaç ay sonra diyorsan hap kullan ama uzun vadede cocuk düşünmüyosan hap kullanma derim eşin korunsun spral sana takmazlar doğum olcak ondan sonra takıyolar sprali

konuna gelince hamilede olabilirsin ama idrar testleri genelde doğruyu gösterir adetine 5 gün var deme benim oğlum adetime 5 gün varken öğrendim testte cıktı en doğrusu bir hastanede kan testi yaptırman en doğru sonucu o zaman öğrenirsin

Geri