gebe
  1. Sksksk

Sksksk Forum Okuru

Cok onemli yalvaririm cevap verin :(

Konu, 'Kadınlar' kısmında Sksksk tarafından paylaşıldı.

Kizlar ben cok yanlis bisey yaptim biliyorum bunun farkindayim litfen kotu elestirmeyin cok pismanim zaten birdaha boyle bisey yaparsam Allah beni kahretsin Neyse soruyorum kizlar benim yasim kucuk 18 yasimdayim yeni girdim ve erkek arkadasimla biseyler yasadik Anlatiyorum nolur cevap verin :(
    Prezervatifle yaptik hatta bisey olmasin diye 3 kez degistirdisonra bosalmadan ben yeterli dedim cikarttik. Sonra elime aldim elime bosaldi ben wc ye gittim. Bu kismi hatirlamiyorum elimi bi suya soktum buyuk kismi gitti. Sonra bide vajinami da yikamak amaciyla elimi goturdum oraya sizce hamile kalma sansim varmi elimi suyla yikamistim ama. ?? Nolur yardim edin

2. dilberimmmm

dilberimmmm Forum Okuru

Yani bu durumda tam olarak hamilelik olmaz yha, sen yinede ertesi gün hapı kullansaydın. Bu arada 18 yaşındayım diyorsun nası oluyorda bir kişi ile birlikte oluyorsun senin anan baban yok mu a guzum ya lütfen dikkat et böyle şeylere ya hamile kalırsan nolcak ? Yazık gerçekten çok yazık.

3. Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    192
    Ödül Puanları:
    63
    hamile kalma olasılığın var ertesi günü hapı tavsiye ederim ben de zaman kaybetmeden al derim bu işler belli olmuyor kimi zaman korunanlar da bile hamilelik olabiliyor

4. pamuk prensess

pamuk prensess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    bu kadar korkacağına hiç yakınlaşmasaydın ya madem bişeyler yaşamak istedin sonuçlarınada katlanmalısın

Naqiş ve karakuzu bunu beğendi.
  5. Kdkdjdj

Kdkdjdj Forum Okuru

Ben yardiminizi almak icin soru sordum siz bi oh iyi olmus demediginiz kalmis tesekkurler

6. cetinkaya

cetinkaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Olmaz insallah korkma su sipermleri öldürür soguk su yasin kucuk cahilsin geleceginle oynamissin

7. Hsjsjsks

Hsjsjsks Forum Okuru

Tesekkurler adet oldum herhalde bir sorun olmaz degil mi ? Bir daha da boyle bir sey yapmam

8. cetinkaya

cetinkaya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  9. Nmsmsk

Nmsmsk Forum Okuru

10. Tülay Özdemir

Tülay Özdemir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adet olduysan sorun olmaz ama bir daha böyle bir kuşkuya kapılırsan piyasada ertesi gün hapı olarak bilinen Norlevo diye bir hap var bunu kullanabilirsin. Çok sık kullanmanı tavsiye etmem tabi. Geçmiş olsun canım.

11. Snsjaj

Snsjaj Forum Okuru

2 kez adet gordum 3. Yu bekloyorum sizce hala oyle bir ihtimal var mi

12. esila güven

esila güven Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kesinlikle yok ama birdaha girmediysen tabiki eger girdiysen adete sakın guvenme adet gorerekte gebe olunabiliniyor gebelik testide yap

13. blackrose79

blackrose79 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    canım düzenli bir cinsel hayat düşünüyorsan prezervatiften daha sıkı korunma yolları araştırmalısın

14. Bahar oktan

Bahar oktan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hamile kalmasin oyle canim

Cok onemli yalvaririm cevap verin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşünmeden Cevap Ver

Düşünmeden Cevap Ver

Aşağıdaki test, 4 basit sorundan ibaret. Düşünmeden hemen cevap vermek gerekiyor Soru 1: Bir koşuya katılıyorsun, İkinci adamı solluyorsun. Hangi sıralamada yer alırsın? Cevap: Birinci sıraya çıkarım dediysen tamamen yanıldın !...
  2. cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

cevabınıza cok ihtiyacım var !!!

Handan hanımcım , esimi cok seviyorum ama ayrılmak uzereyız . Merak ediyorum hayatında birisi var gibi... Sonum ne olacak merak edıyorum peri kızı
  3. acil cevap cok sıkıntıdayım

acil cevap cok sıkıntıdayım

kırkım çıktığı gun esımle korunmasız ilişkiye gırdık bebegımı emziryorum hamile kalmış olablrmyım
  4. Cok onemli Cevaplarınızı  beklıorm melekler

Cok onemli Cevaplarınızı beklıorm melekler

herkese selam .. evlıyım ve ılk kez dogum kontrol hapı kullandım bu ay . ayın 8. ve 11 arası yumurtlama gunum . dogum kontrol hapına 5. basladım ve 8. de ılıskıye gırdım korunmadan ayın 10. ve 11 de hapı unuttum almayı 13 yıne ılıskıye gırdım ve 15. de ılıskıye gırdım yanı dun. ve yıne unuttum dun ıcmeyı ... ve 2 gundur asırı bı sekılde goguslerım agrıor .. ve bugun kasıklarım hıc...
  5. Ferhat Göçer Cevap Verdi!

Ferhat Göçer Cevap Verdi!

Bu konu; Ferhat Göçer Cevap Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir reklam filminde Memleketim şarkısını değişik bir tarzda yorumlayan Ferhat Göçer'e ünlüler dünyasından hayli tepki gelmişti. Göçer bu eleştirilere bir konuştu, pir konuştu. İşte haberin ayrıntıları... Ferhat Göçer geçtiğimiz günlerde reklam filmi için Ayten Alpman'ın "Memleketim"...

Sayfayı Paylaş