gebe
  1. 1lydaa

1lydaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çok önemli yardımcı olursanız ..

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında 1lydaa tarafından paylaşıldı.

Ben anadolu ticaret meslek lisesinde okuyorum bilişim teknolojileri bölümü 2. sınıfım. Yıl sonu ortalamam 60 olması gerekirken 57iydi sorumlu geçti yazıyodu karnemde 2 dersim zayıf oldugu için o sınavlara girdim birinden geçtim birinden yine kaldım. Okulun sitesindede 2. sınavlar için 13-24 tarihleri arası okula gelin yazmıslar ben bakmadıgım için görmedim ve gidemedim sınavlara giremiycem yani .
    Kalırmıyım daha önce hiç sınavlara kalmamıstım cok bilgisizim bu konularda.

Yardımcı olursanız beni aydınlatırsanız cok sevinirim.

Çok önemli yardımcı olursanız .. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımcı olursanız sevınırım

yardımcı olursanız sevınırım

arkadaslar cıldımde ozellıkle yuzumde alın bolgemde boyle et benı gıbı lekeler cıktı koparıyorum gene uzuyor bunlar onceden yoktu sonradan cıkma ne yapmelıyım normal ben desem ben degıl sankı kurumus ten rengınde bı tara fazladan et parcacıkları anlamadım ne yapmalıyım ??? sımdıdıen ılgınız ıcın tsk ederım
  2. yardımcı olur musunuz?

yardımcı olur musunuz?

merhabalar herkese yazıp yazmamayı çok düşündüm aslında ama belki bi yol bulmamda yardımcı olursunuz ben 19 yaşındayım üniversiteye gidiyorum hayatımda bir karar aldım inancıma güveniyorum ve bunun doğrultusunda başımı örtmek istiyorum ama ailemden hiç kimse yanımda durmuyor hatta tam karşımda duruyorlar ben ne yapmam gerektiğini hiç bilmiyorum bu şekilde dışarı bile çıkamıyorum günahımın...
  3. yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(

yardımcı olur musunuz çok acı çekiyorum :(:(

çok sevdiğim bi çocuk var o da beni sevio eminim buna ama o kadar karışık bi durum var ki..1 sene önce bu çocuk beni sevdiğini söyledi ben bi başkasıyla beraberdim ama ayrılmayı falan düşünüodum sallantıda bi ilişkiydi yani..sevdiğim çocuk(hazim) çok gözyaşı döktü benim için sabırla bekledi ama ben ona güvenemediğim için ayrılmamştım sevgilimden..neyse işte bu durum canıma tak etti şubat...
  4. yardımcı olursanız sevirim

yardımcı olursanız sevirim

slm arakadaşlr mrh. benim adetim bu ay sadece birgün geldi normalde ben 4 veye 5 gün olrdum düğn geldi ve bide bugün çok az geldi acaba neden böyle oldu bu (arada bebek istiyoruz tam 1 senedir ) :)))) be ni aydınlatırsanz sevinirim....
  5. Yardımcı olursanız sevinirim

Yardımcı olursanız sevinirim

Slm Beyza hanım.. ben ağustos ayının 27 sinde korunmalı ilişkiye girdim nişanlım la fakat ne olur ne olmaz diye 2 gün sonra ertesi gün hapı içtim ve ayın eylül ayinin 4 undede adet oldum 3 veya 4 gün surdu fakat katı kıvamda sonrasında ayın 15 inde test yaptım negatif çıktı. Ama ben psikolojikmidır bilmiyorum sürekli midem bulaniyo bana yardımcı olun sizce bi test daha yapsam ve ne zaman...

Sayfayı Paylaş