gebe
  1. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38

ÇOK ÖNEMLİİ.....arkadaşlar hasta bi çocuk için tefriciye....

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında LAMİYA tarafından paylaşıldı.

rüyada tefriciye okumak ben biliyorum burdaki melekler mutlaka yardım eder... kalbinden rahatsız ve ameliyat olucak 10 yaşında bir erkek çocuğu için tefriciye topluyoruz.. kaçtane okuyabilrsiniz önümüzdeki pazartesiye kadar.?

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    hadi arkadaşlarım lütfen yardımcı olun bakın bugün ona yarın bize çok zor değil ..inann yapabilirsiniz...

3. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ben 1oo tane okurum cnm sonrada okursam yazaqrımönce 1oo taneyi okuyayımallahın ,izniyle bu gece başlayım :D:D allah acil şifa versin şafi adının hürmetine şifa versin inşallah ....

4. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    canım benim Allah razı olsun şimdiye kadar seninkiyle birlikte 3100 oldu ...okumayan arkadaşlarada teşekkür ederim artık bu konuyu burda bitirdim kalanını da eşe dosta diyelim bakalım hayırlıs inşallah inan benimde hiç bişeyim olmuyo bu çocuk ...hçte görmedim .. ama halası komşum bende destek olmak istemiştim ..rabbimin izniyle tamamlarız heralde ...

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım yeni gördüm hala lazımsa ben de 100 tane okurum sanırım 5000 e tamamlanacak ...Cevap bekliyorum.Ayrıca bi dahaki pazartesiye çok var daha çok okursam yazarım..

6. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    sağol canım yaa eğer okursan çok makbule geçer ama bidahaki pazartesi değil önümüzdeki pazartesi toplam 4444 olucak şimdiye kadar 3200 oldu sendende 100 ekliyorum ozaman 3300 oldu .. sağol canım

7. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    lamiyam bende okumak istiyorum 200 alımm tamamamı allah şifa versin inş

8. Sammy_haa

Sammy_haa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    lamiyacım bende 100 alabilirim canım hala ihtiyac vardır dimi yoksada şifa niyetine gider sen bize haber ver

9. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    siz bitanesiniz ama okumanıza gerek kalmadı tamamlandı hepinizden allah razı olsun ayrıca HAYAL sende okuma tamam olmuş sayı çok çok teşekkür ederim ben zaten görmediğinizi anlamıştım:tik:

10. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83

tamam bitanem allah sendende razı olsunn yardımlaşmak çok güzeldir çok öpüyorum herzaman duarımdasın kuşumm

11. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    allah şifa versin kuzuminşallah :D:D

ÇOK ÖNEMLİİ.....arkadaşlar hasta bi çocuk için tefriciye.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annem çok hasta :(

Annem çok hasta :(

Annem çok hasta melekler yaklaşık 2 senedir iyileşemiyo hayat dolu neşeli cıvıl cıvıl annemden eser kalmadı herşeyin başı sağlıkmış gerisi boşmuş bunu anladım hastahaneden yeni çıkardık ama ne yaptıysak toparlayamıyor psikolojik tedavi gördü ve görmeye devam ediyor çok zor bi yaşam mücadelesi verdi bu güne kadar hep onların yükü yüzünden oldu benim de hayatım alt üst oldu üniversitede okurken...
  2. Çocuğum çok hırçın - Hırçın Çocuk İçin Öneriler

Çocuğum çok hırçın - Hırçın Çocuk İçin Öneriler

bebeklerde hırçınlık 3 yaş çocuklarda hırçınlık 3 yaş bebeğim çok hırçın hırçın bebekler Çocuğunuz bir yaşından itibaren kişilik özelliklerini ortaya koyan özellikler sergilemeye başlar. Her çocuk kendine özeldir ve farklı kişilik özellikleri taşır. Kimi çocuk içine kapanık olur, kimisi dışa dönük. Bazı çozuklar konuşkan olabilirken, bazıları daha sessiz ve sakin olurlar. Bu gibi davranışların...
  3. Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(

Çok acil bi soru arkadaşlar .sınava giricem stres yaptım :(

Arkadaşlar 1buçuk senelik erkek arkadaşımla aktif cinsel yaşamımız var.ve geri çekilme yöntemi ile ilişkiye giriyoruz.geçen ay 23 mayısta adet görmüştüm.ancak bugün ayın 24ü ve ben hala görmedim.sadece dün şiddetli bir ağrı oldu karnımda.adet sancısına çok benzemiyodu.birde geçen hafta sonu ve bu cumartesi üniversite sınavlarım var.çok stresli geçiyor hedeflerim büyük olduğu için.stresten...
  4. çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel bi dua..

çocuk sahibi olmak isteyenler için güzel bi dua..

Çocuk Olması Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Halık" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7) Aşağıdaki ayetler dua makamında okundukları vakit, çocuk istemeye ve hayırlı bir mirasçı dilemeye yaramaktadır. Çünkü Zekeriya...
  5. şifa için tefriciye

şifa için tefriciye

slm kızlarr ben kurdeşen hastasıyım kronik ürtiker tıptaki adı.ve şifa olsun diye tefriciye okumaya başladım pazartesi başladım sanırım 1 hafta içinde okunması gerekiyomuş.tedavi görüyorum ama sonuç alamadım.aşılama aşamasına geçtik ama hala çıkıyor bu hastalık.sizden ricam bana tefriciye okurmusunuz 4444 tane olması gerekiyor şuan 1100 oldu okursanız ve ne kadar okuduğunuzu bana yazarsınız...

Sayfayı Paylaş