gebe
  1. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok özel bir evlenme teklifi

Konu, 'Çöplük' kısmında meleklerin sultanı tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok özel bir evlenme teklifi

valla pesss...böyle aşklar kaldımı artıkk.eline sağlık tşklerr...

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok özel bir evlenme teklifi

pes yani süper bir teklif

4. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel yaaa harika bayıldım aaa geri ayılamadım ama neyse çok güzel valla çok beyendim müthiş ötesi

5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

6. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    süperr okurken sanki kızın yerinde ben varmışım gibi kalbim hızlı hızlı çarpıyodu sonu çok güzell muhteşemm ..

çok özel bir evlenme teklifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya...
  2. nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

nasıl bir evlenme teklifi aldınız?

aramızda severek yada görücü usulü evlenenler vardır... merak ediyorum öle yada böle evlendiniz? peki bu nasıl oldu paylaşmak istermisiniz? :)
  3. Bir evlenme teklifi

Bir evlenme teklifi

Moses Mendelssohn hiç yakışıklı bir adam değildi. Çok kısa boyunun olmasının yanı sıra, çok garip bir de kamburu vardı. Moses Mendelssohn, günün birinde Hamburg da yaşayan bir işadamını ziyarete gitti. İşadamının, Frumtje adında çok güzel bir kızı vardı. Moses, bu güzel kıza umutsuz bir aşkla tutuldu. Fakat güzel kız onun çirkin görüntüsünden ürkmüştü. O nedenle, değil onun sevgisine karşılık...
  4. Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

Nasıl bir evlenme teklifi hayaliniz?

evlenme teklifi nasil olmali nasil bir evlenme teklifi istersiniz evlenme teklifini nasil beklersiniz evlenme teklifi nasil olmali supriz evlenme teklifi konulari burada melekler Merhaba Melekler, Genellikle butun bayanlarin hayalidir zamani gelince yuva kurmak...Ne kadar inkar etsekte sanirim yaradilisimiz boyle :) anac olmamizdan kaynakli yuva kurma istegimiz hep vardir degilmi meleklerim?...
  5. Çok romantik Evlenme Teklifi Sözleri istiyorum

Çok romantik Evlenme Teklifi Sözleri istiyorum

Evlenme Teklifi Sözleri arıyorum ben ama mümkünse hem çok romantik olmalı hemde yeni olmalı :)

Sayfayı Paylaş