gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok özel yılbaşı mesajları lazım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çok özel birine yollamam için yine çok özel yılbaşı mesajları arıyorum yardım edecek biri var mı ? :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Kardeslıgın dogdugu sevgılerın bırlestıgı belkı durgun belkı yorgun yınede mutlu yınede sevgı dolu nıce nıce senelere ulasmak uzere.
    Yenı yılın tum ınsanlıga ve ulkemıze barıs, mutluluk getırmesı dılegıyle tum dostların yenı yılı kutlu olsun.

Sevgı bestesının tınılarını yuregınızde hıssedecegınız, umıtlerınızın dostluklarla pekısecegı, gulucuklerınızın hıc bıtmeyecegı, barıs dolu bır yıl dılegıyle.

Hosgeldın yenı yıl, ayrılıklarınla hosgeldın, sefalar ve huzunler getırdın hos geldın.

Yenı yılın kutlu olsun, hayatın hep mutlu. Gozlerıne yas degmesın, gonlune ısyan. Senınle olsun, sevgılerın en yucesı, askların en temızı.

Her yenı yıl, yenı tazelenen umtuların, cogalan sevgılerın habercısıdır. 2013 yılıda boyle olsun ama hep guzel olsun. Mutlu seneler.

çok özel yılbaşı mesajları lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özel mesaj

özel mesaj

ben neden özel mesaj yazamıyorumki ya:confused:
  2. YILBAŞI mesajları

YILBAŞI mesajları

YILBASI Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle...Nice mutlu yıllara. » Görüyorum. Bu yıl yaşamında büyük değişikler olacak. Bol bol gezecek, okuyacak, film izleyecek, kendine vakit ayıracaksın. Not: Gönderen patronun, kovuldun. » İşte sonunda buldum. Neyi mi? Sana gönderebileceğim dostluğumuzun, yeni yılda da devam edeceğini anlatabilecek sıcacık bir yeni yıl...
  3. Doğum Günleri İçin Çok Özel Mesajlar ve Çok Anlamlı Sözler

Doğum Günleri İçin Çok Özel Mesajlar ve Çok Anlamlı Sözler

Doğum Günü En Özel Sözler Doğum Günü İçin Özel Sözler Doğum Günü İçin Özel Sözler arayan tüm meleklerimize ve misafirlerimize birbirinden değerli anlamlar içeren doğum günü sözleri ile geldik :D Sevdiklerinizin yüzüne yayacağınız bir tebessümde bizim de katkımız olsun diyoruz ve Doğum Günü En Özel Sözler listemizi sizlerle paylaşıyoruz... Bugün bir yaşını daha doldurmanın...
  4. hicri yılbaşı 2013 için mesajlar lazım

hicri yılbaşı 2013 için mesajlar lazım

Arkadaşlarıma yollamak üzere hicri yılbaşı mesajları istiyorum sizden. Şöyle derin anlamlı, iyi dileklerle dolu mesajlar. Yardım edermisiniz ?
  5. Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

Eşiniz/Sevgiliniz İçin Çok Özel Doğum Günü Mesajları

sevgiliye doğum günü mesajları doğum günü mesajları eşinize doğum günü mesajları Sevgili melekler, eşinize/sevgilinize çok güzel sözler söylemek ister bazen bunu beceremezsiniz. Heyecanlanarak duygularını kelimelere dökemeyen ve bunu yapmayı çok isteyen meleklerimiz ve misafirlerimiz için buyrun en güzel, a en anlamlı doğum günü mesajları... Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı...

Sayfayı Paylaş