gebe
  1. frezyaa

frezyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

çok özlüyorum okul yıllarını

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında frezyaa tarafından paylaşıldı.

okadar özlüyorum ki okul yıllarını hocalar bu günü ararda bulamazsınız geri derdi bu sıraları öyle çok özliceksinizki birdaha elinize geçmicek bu sıralara oturmak derdi hocalar.ben birdaha bu okulun önünden bile geçmem hele bi mezun olayım derdim şimdi çok uzaktayım memlekete okulun caddesini bile özledim ne zaman memlekete gitsem hep okulun önünden geçer o günleri aklıma geldikçe çok özlüyorum şimdi okulun önünden bile geçemiyom gerçekten kızımın okuluna bile gitsem hep ögrenci oldugum günler aklıma geliyo hüzünleniyorum.şimdi o sıralara ögrenci olarak deyilde bir ögrenci velisi olarak oturuyoruz hocamın dedikleri kulagımda çınlıyo o zaman sizlerde özlüyomusunuz benim kadar.

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklisin gercekten cok özleniyor ne zaman büyüdüm ne zaman okuldan ayrildim ne zaman anne oldum ben bile bu hayat akisina ayak uyduramaz oldum okul yillari bi baska oluyor ya okul arkadaslarimi görsem belki suan tanimam hepimiz ayri ayri yerlere sürüklendim ahhh ahhh

3. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beni yeni mezun oldum üniversiteden, hep okul bitince uzun zaman kitap açmayacağım uzun zaman kampüse gelmeyeceğim diyordum ama şimdi çok özlüyorum , vize final dönemlerini bile keşke geri dönebilsem

4. balım27

balım27 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok özlüyorum okulumu babamın beni okula yazdırdığı günü beni okulumdan aldığı günü hiç unutmuyorum okuldan yarım çıkardı babam beni okuyamadım ben hemde çok isterdim okulu babamdan gizli gittim okula babam gördü defterimi kitabımı şerit şerit yırttı hiç unutmadım beynime kazıldı arkadaşlarımı görünce hep ağlardım

5. Aysun_melek

Aysun_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    walla ben de çok özlüyorum okul yıllarımı, hiçbirşey o zamanki kadar güzel olmuyor, arkadaşlıklar hiçbir zaman o zamanki gibi samimi olmuyor. hele iş hayatında herkes çıkarı için uğraşıyor...

çok özlüyorum okul yıllarını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ÖzlÜyorum

ÖzlÜyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Özlemeyi, özlenmeyi çok özlüyorum!

Özlemeyi, özlenmeyi çok özlüyorum!

Bazı duyguları hiç özler misiniz! Özlerseniz belki o kaçırdığınız duygulara yeniden kavuşabilirsiniz diye düşünüyorum. Önce bizzat özlemek fiili ile başlayalım. En son kimi ne zaman özlediniz? Bir yerde rastladığımız eski bir arkadaşa sarf ettiğiniz sözleri kast etmiyorum. -Nerelerdesin, özlemiştim seni! -Aynen ben de öyle, seni merak ediyordum, bir süredir ortalıkta yoksun....
  3. Seni çok özlüyorum...

Seni çok özlüyorum...

Aralasam penceremi usulca sokulurmusun geceme..?dönsem yüzümü rüzgara ve sana...çeksem bana sunduğu kokuyu "seni" taa içime…ıslansa dudaklarım özlemini akıttığı gözyaşlarıyla...hayalin canlanıp silermi parmak uçlarıyla...Sokulsam usulca koynuna…nefes almaya korkarak dalsam gözlerine...hiç kıpırtısız, heykele dönüşmüş bir bedenle gidersem özlemimi…susmasan…hep konuşsan…Anlatsan bana...
  4. babamı çok özlüyorum

babamı çok özlüyorum

65 gün önce kaybettm babamı ve onu çok özlüyorum. canım acı içimde bi yerler çok sızlıyo. heryerde herşyde o geliyo gözümün önüne.

Sayfayı Paylaş