gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çok param olursa yapacağım bahçem:)

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bahçe dekorasyonu Çardak modelleri
    Havuz deniz manzarasını çoğumuz severiz sanırım. Bende bu çardağa bayıldım. Eğer birgün çok param olursa bahçeme böyle bir havuz yanınada böyle bir çardak yaptımak istiyorum. İçinede bahçe mobilyalarından güzel bir takım seçerim:) O çardakta ne sohbetler edilir, ne çaylar içilir ne oyunlar oynanır. buyrun melekleim havuz manzaralı çardak örneği

Çok param olursa yapacağım bahçem:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İş kazası olursa yapacağımız işlemler

İş kazası olursa yapacağımız işlemler

iş kazası geçirdim iş kazasında yapılması gerekenler kazasında işverenin yapması gerekenler yapılması 2010 yetkili mahkeme İşyerlerinde zaman zaman duymuşsunuz olan kazaları. Arkadaşlar öncelikle kaza olur olmaz bilinçli hareketimizin hayat kurtaracağını unutmayalım. İşçiyi yada personeli en hızlı şekilde sağlık kuruluşuna haber vermek yada götürülme durumu varsa acilen hastamızı yetiştirmek...
  2. Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

Çok Mutsuzum Ne Yapacağımı Bilemiyorum...

evet arkadaslar sızınle bır sey paylasmak ıstıyorum artık ben yapamıyorum esımle olmuyor yapamıyoruım artık asılamıyacak sorunlarım var tedavısı yok bunun elımden gelenı yapıyorum eskısı gıbı olabılmek ıcın olmuyor ne de o bana yardımcı oluyo artık ayrılmaya karar verdım tek cozum bu olucak her halde cunku ben cok yoruldum onun laflarından sorumsuzlugundan bagırıp cagırmasından benım bır...
  3. Bahçeniz için çok şık bir dekorasyon meleklerim

Bahçeniz için çok şık bir dekorasyon meleklerim

Bahçe Dekroasyonu Şık Tasarım Bu şık dekorasyona antika tasarımlar eklenince bahçede tarih havası yaratmış. Yerlerdeki taş desenler bahçe dekorasyonunu tamamlamış ve karşıdan bakıldığında da evi güzelleştirdiğin görebiliriz meleklerim :)
  4. Çok şık bahçe kapıları

Çok şık bahçe kapıları

Bahçe kapısı modelleri Ahşap bahçe kapısı Çiçeklerle canlandırılan güzel bahçelere dekoratif bahçe kapıları yakışacaktır. Bahçe dekorasyonunuzun bir parçası olan bahçe kapısı da bahçeniz kadar göze hitap etmeli. Bu modeller size fikir verebilir.

Sayfayı Paylaş