gebe
  1. çaresiz85

çaresiz85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok pişmanım çokkkkk

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında çaresiz85 tarafından paylaşıldı.

19 yaşındayım ünv. okuyorum. herzaman arkadaşlarla gittiğimiz bi cafe var oranın sahibiyle çıkıyorum. bi gün bi eve götürdü beni orda beraber olduk 2,3,4,5 derken olan oldu. o evli 2 çocuğu var ve 3. çocuğu benim karnımda ne yapıcam bilmiyorum erkek arkadasım aldıralım diyo kavga ettik arıyorum telefonu kapalı 4 gündür. ailem duysa beni vurur

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yahu nasıl bir cahillik bu bilmiyomuydune vli olduğunuu bide korunmadan ilişkiye girmişsin halimesin napıcaksın şimdii :S

3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    bedelini sen ödeyeceksin bebek degil. ALLAHIN verdigi cani ALLAH alir sakin öyle birsey yapma öbür dünyada hesabini verirsin. herseyin bir caresi vardir ölümden baska. mantikli düsün.

4. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    2 cocug var dıyorsun ve bırde hamıleyım dıyorsun .ALAHIM yuce rabbım kımseye boyle acı tattrmasın ama kendı dusen aglamaz bende 18 yasındayım ve ıkı senelık evlıyım bır bebegım yok hamılede dgıım belkı anlayaymam hıssettıklerını ya daa yasadıklarını yada sana yasatılanlaı.boyle bırsey yaparken hıcmı dusunmedın aılenı cevrendekılerını arkadaslarını yuzlerıne bakarken hıc kızarmıyormu yuzun?merak edıyorum dogrusu . bunu yapırsunuz ve sonra aldrcam kendımı oldurcem dıyorsunuz, soylesene nasıl kıyacaksın ocana .Ama basta yaparken dusunmemıssın emınımkı karnındakınıde oldrrken dusunmessın. bende okuyorum esımle bırlıkte unı. bız lısede tanıstık evlendık kucuktuk belkı ama dogrununda yanlısında farkındaydık ve sımdı bukonumdayız allaha sukur.keske bastan dusunseydın be canım sımdı boyle caresız kalmazdın . bak bız burda bu ay hamıle kalacakmıyız dıe 40 gobek atıyoruz sızde oldrmekten bhsedryrsnuz yanı bız yasatalım derkn sız bırakın olsunler dıyosunuz.unutma annelık dogumdan sonra baslamaz onu oraya ektıgın gun artık bır annesındır.bırak sonunu o pıslık dusunsun .sen bebeyıne ıı bak.sonra psman olma cunku ıs ıs ten gecmıs artık. o adamda nasıl bır anlyıs varkı 2 cocuklu ve evlı bu haltı yıyebılıyorhade ıı geceler bır goz atyım dedm uykum kactı moralım sıfır cıkıyorum. bak bende nne olmak ıstıyorm ama olamıyrm gunum gectı ınsallah halıleyımdr.

5. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43
    [h=2]Fermanımı Okunsun Savcı.TopLansın Üç Beş Dost On Yabancı.. Gün DoğmaDan KuruLsun Dar Ağacı..Beni HayaLLeRimin Bittiği Yere Asın![/h]

6. aşkkelebeği

aşkkelebeği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.224
    Ödül Puanları:
    113
    19 yaşndasn unıversıte okuyorsn evlı bırnden hamıledesn ne diyim aılen cok haklı be evladım

7. aşkkelebeği

aşkkelebeği Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.224
    Ödül Puanları:
    113
    cocgu aldıracak ve bunun vebalini ömür billah üzernden atamayacak ALLAHIM sen koru kınamıyorum sadece akıl ver tüm genç kızlara diyorum

CeMoŞ bunu beğendi.
  8. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    eğer hamile olalı 120 günü geçmediyse günah değil çünkü Allah bir bebeğe 120. günde ruh verir ben bu kadarını biliyorum sende biraz araştır.
    ya birde evli bir adamdan insan hamile kalırmı ben öpüşmem bilene....

9. jupiter

jupiter Forum Okuru

masallahh yavrucum bide uni okuyorsun.. orda bunlarimi ögreniyorsunuz evladim.. ayip ya insan kendi namusunu kendi koruyamadiktan sonra o adam senin icin bisey yapmaya hicte mecbur degil.. üstelik evliymis bide bunun günahini nasil cekeceksin sen.. ya bi insan nasil bu kadar naif olur anlamiyorum... tamam cag atliyoruz güzel ama bu demek degilki her ciktigin yada sevgili oldugun biriyle birlikte olacaksin... ayip... sen bunun cezasi neyse cekmeye coktan hak kazanmissin... ama bunu sakin o günahsiz bebege ve o hicbiseyden habersiz kadina ve cocuklarina cektirme...

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    hadi hamileliği bırak senin kızlığında gitmiş yani seni ilerde de kimse almaz valla asıl alsalar bilene geri iade ederler valla senin durum çıkılmaz ileride seni istemye gelmiyeceklermi sanıyorsun bebeği aldırdığında kurtulamazsın kızlığında var ortada.......

CeMoŞ bunu beğendi.
  11. evli mutsuz çocuklu

evli mutsuz çocuklu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben böle kızları anlayamıorum ya beni bi eve götürdü diosun o eve giderken kendi ayaklarınla gittin giderken hiç düşünmedin mi bunların olacağını yahuu

melegimsin bunu beğendi.
  12. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Ayyy benimde 2 tane cocugum var hicbir yorum yapamicam su anda.... tek dilegim Allah karnindakinin kaderini guzel yazsin insallah...:((

13. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    iyişallah iyi bir çocuk olur ama sakın aldırma evden kaç ne bileyim Allahın verdiği bir canı senin alman asla olmaz buna bencillik denir sen o kişiyle birlikte olurken bunları düşünecektin cnm aldırırsan sakın pişman olma çünkü son pişmanlık fayda etmezzzzzzzzzzzzz.

14. melegimsin

melegimsin Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    Cok pismanmis arkadas.1.2.3.4.5 beraber olurken pisman olmadinda hamile oldugunu duyuncami pisman oldun.Yazik yaa nefsinize hakim olamayip ne hallere dusuruyosunuz kendinizi.Karsi taraf erkek guzelim ona hic bisi olmaz olan sana olur.Hamile kal bide bebek aldir.Zaten o bebek alincak cunku o adam bebegine sahip cikmaz .Adam evli 19 yasinda kizla beraber oluyo. erkeklerin umrunda degil dunya sen kendi basin caresine bak ..ailem beni vurur demis bak bak ailenden korksan boyle bi halt yemezdin.Cocuk buyuse o cocuk sana hesap sormazmi benm babam kim ailem nerde ozmn ne yapcaksin.Ne akil ya bekar biri bile olsa insan kendine sahip cikar insn kocasindn emin degil kalmiski evli bir adamdan medet beklemek .simdi adam karsini bosar seni alir oylemi nefsine hakim olsaydin simdi kara kara dusunmezdin. bebeginin gelecegini saglaycaksan dogur :)

aşkkelebeği bunu beğendi.
  15. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ne kınamak isterim ne ayıplamak ne de büyük konuşmak isterim çünkü ben de daha 19 yaşındayım.her insan hata yapabilir ve hataların da bedeli vardır fakat bu hataları yapanda bedelini ödeyende bizleriz. ah be arkadaşım bir kere bile değil defalarca birlikte ol hamile kal ve şimdi ne yapcağım deyip bedelini de karnındaki çocuğuna ödet bu hanın bedeli böyle ödenmez yazık değil mi o doğacak günahsız yavrucuğa doğsa sana sormaycak mı babası sahip çıkmasa babam nerede neden bu hatayı yaptın diye ya da doğurmasan aldırsan rabbim sormayacak mı benim verdiğim canı sen öldürdün cinayet işledin diye rabbim en doğr yolu göstersin sana bir daha bu htaya düşmezsin inşalah ve rabbim bizleride nefsine hakim olamayan kullrından eylemesin !!

çok pişmanım çokkkkk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok komikler çokkkkk

çok komikler çokkkkk

2.ADAY 3.ADAY
  2. çok güzeller bakmayan pişman

çok güzeller bakmayan pişman

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok acıklı çokkkkk

çok acıklı çokkkkk

ALINTIDR ARKADSLAR MUTLAKA OKUYUN Kan lekesi Bu olay, Marmara Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü 1993 yılında bitiren Dilek isimli bi kızın başından geçmiş. (Böyle anlatılıyor, soyadı yok) Dilek bir gün okuldan çıkmış, durakta minibüs bekliyomuş. Yalnız korkunç da yağmur yağıyormuş bu arada. Kızın önüne bir araba yanaşmış. İyi giyimli, temiz yüzlü bi genç, "Yanlış...
  4. Duygu Çetinkaya çok pişman

Duygu Çetinkaya çok pişman

duygu cetinkaya bikinili duygu çetinkaya bikini çetinkaya öpüşme yağmur atacan vakti zamanında işi gereği bikini giyerek fotomodellik yaptığı için bakalım ünlümüzn başına neler gelmiş..... BİR DAHA BİKİNİLİ POZ VERMEM! AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN DUYGU ÇETİNKAYA, BİR DAHA BİKİNİLİ POZ VERMEYECEĞİNİ SÖYLEDİ.. Geçmişte kariyerinde bir üst kademeye çıkabilmek için bikinili poz vermek zorunda...
  5. çok pişmanım ya ilahi

çok pişmanım ya ilahi

çok pişmanım ya ilahi çok pişmanım ilahi sözleri ilahisi sözleri ya ilahisi AŞKINDANDIR DİVANEYİM DÖNE DÖNE PERVANEYİM YIKILMIŞIM VİRANEYİM ÇOK PİŞMANIM YA İLAHİ nakarat: GÜNAHIM ÇOK YÜZÜM KARA BİÇAREYİM GÖNLÜM YARA YA RABBENA MERHAMET BİZ GÜNAHKAR KULLARINA SON UMUDUM TÖVBE ETMEK TEK ARZUM SANA YÖNELMEK SENİN YOLUNDA CAN VERMEK ÇOK PİŞMANIM YA İLAHİ nakarat AKLIMA GELİR GÜNAHLAR DOLAR BU...

Sayfayı Paylaş