Çok Romantik Aşkla İlgili Sözler 2012

T

TİTAN

Forum Okuru
Çok Romantik Aşkla İlgili Sözler 2012
aşkla ilgili metinler
aşkla ilgili sözler
aşkla ilgili mesajlar

Aşık mısınız ? Bir türlü halinizi anlatan cümleler bulamadınız mı ? Yoksa faceinize ya da msninize yazıp anlamasını beklediğiniz özel biri mi var ? :D:D O halde şimdi paylaşacağımız romantik metinler tam size göre..

kalp-385.jpg

İlerde oğluma anlatacağım seni; Sevmiyosan oyalama, Kırma kimsenin kalbini… Seviyosan incitme, Belli et sevdiğini… Sakın ağlatma! Ağlarsa sil gözlerini… Acıtma canını, Üzme, yıpratma… Kızlar hassas olur çiçek gibi, Kokla; yalnız bir tanesini Ama dikkat et koparma gövdesini… Sev, sana değer vereni, Senin iç…in ölebileni sev diyeceğim… Sırf sana benzemesin diye..

İleride çocuklarım Anne senin ilk aşkın kimdi? dediginde ‘Eski resimlerini çıkarmak yerine ‘Babandı’ diyebilmeli insan …

Kur beni kur bu kalbine Sen yine bakışlardan öte Elleri bağrıma koydum inan Gökte güneş oldum parıldayan Dönde bir kalbine sor o zaman Ben değilmiydim kan ağlayan Çektin gittin son bir sayfa gibi Son bir ayda yıkıp geçtin ha Derdide çektim ellerimdeki Bu acı tablosunu hiç görmedin Bende bir borcun var ki durdun Yarın …yine öldür beni buldun Kalbimin hatırası bu mevsim bak Çiçeklerimdin yine soldun

Unuturum diye yorma kendini, Her sevenle beni bir tutamazsın. Bu kadar yürekten sevmişken seni, Öyle kolay değil,unutamazsın. Yıllar sonra birgün seni anarsam, Kulakların değil kalbin çınlasın, Ardından bakıpta öylece kalan, Gözlerimde donmuş iki damlasın.

Bazı gecelerde gökyüzüne baksan ayı göremezsin, ama bilirsin ki ay gecenin içinde bir yerlerde saklıdır. Tıpkı yanımda olmasanda her zaman kalbimde olduğun gibi…

Sen nehirlerde akan suyum, beni ıslatan sevda yağmurumsun,sen aşkta yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın. Sen beni üşüten rüzgar, yüreğimi yakan son ateşsin.

Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

bir gülün peşinde koşanlar çiğnedikleri kır çiçeklerinin farkına varmazlar…

bir bulut gibidir benim kalbim başka yüreklerle çarpışır yağmur yağdırır ve bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır şimdi dokun saçlarına mutlaka ıslaktır!

Sevmiyorum şu saatin sesini,akmasın dursun zaman.herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya; YALAN. senden önce vardım belki ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Aşk kaçmaktan çok kovalamak, görmekten çok özlemek, gitmekten çok beklemek, dokunmaktan çok düşünmektir.Ve aşk öyledirki nerde imkansız varsa onu seçer.

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup seni düşündüm..

Bugün bir çiçekcinin önünden geçerken bir çiçek ben çok güzelim beni al diyordu. Onu aldım ama güzel olduğu için değil seni gördüğünde utansın diye.

Gül nedir ki,solup gider.Gün nedirki,gelip geçer.Ateş nedir ki, söner gider. Ama sana olan sevgim sonsuzdur. Ancak “MEZARDA” biter.

Hakikatın varlığından, güneşin parlaklığından şüphe edebilirsin ama benim sevgimden asla. SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM..

Keşke yalnızlığım kadar yanımda olsaydın, keşke yalnızlığımı benimle paylaşsaydın, keşke senin adın yalnızlık olsaydı da ben hep YALNIZ kalsaydım.

Yine zalim kış sabahı gözlerimde ve yine sadece sen varsın hayallerimin en ücra köşelerinde bileve bir gece ve bir gece daha ve sonsuza dek yanımda olsan.sarılsam sana sımsıkı doyasıya özlesem seni gizlice…

Birilerine ismini Söylesem Kaybolup Bitecek Gibisin Boğazımda Düğümsün Yutkunsam Gideceksin Yutkunmasam ÖLÜRÜM…

Öyle zor ki düşüncelerimi söyleyememek,öyle zor ki gecelerce uyumadan hep seni düşünmek ve öyle zor ki gözlerinin içine bakıpta seni seviyorum diyememek….gülüşü yaralım….

Aşkımsın, Güzelimsin Yüreğimdeki Tek Dileğimsin, Tutunacak Tek Dalım Sen Aşım, Yarınlarım Sen Helalimsin…

istemem sevmeni artık unutulsun bu fasıl…Küllenir gün gelecek,yoksa bu ateş benide….Çok zamandan berridir özlediğim buydu asıl…göremezsin ben uzaklarda iken gölgemide…elveda aşkım

Bir gül olmak isterdim neden mi? Beni koparıp kokladığında vücüdunun derinliklerine girip, Bir daha oradan çıkmamak için.. Seni Seviyorum..

Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında…

VEFASIZ sendin beni diller dökerek mutlu eden, lakin ne çabuk böle vefasız olu verdin yokmuş bilirm ben gibi hep aşka gülen sevdim diye güller gibi heyhat soluverdim

Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek…

Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dunyanın bütün gerceklerine değişmeye hazırım(kuçuğume)

Aşk insanın hem dostu hemde düşmanıdır. İnsanı onun gibi yıkan,onun gibi sevindiren birşey daha yoktur hayatta.

Hayatta üc seyi sevdim: Seni; Kalbimi; Ümit etmeyi… Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye…

kalbim kopsa yerinden avucuna atacağım elimden gelse ömrüne ömür katacağım yemin olsun

Geri