gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çok Şeker Arılı Örgü Bere Yapılışı

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu hayvan figürlü arılı örgü bere modeline yer vermektedir. Çocukların çok beğeneceği ve yapması tamamen hünerli hanımlara kalmış çok şeker örgü arılı çocuk bere modelini ve açıklamalı yapılışı sizlerle....Her ne kadar önümüz yaz olsada yine kış gelecek ve sizler küçük çocuğunuz için şimdiden soğuk havalarda en kıymetlinizi bir kalkan gibi koruyacak bu güzel bere modelini hazır etmiş olacaksınız:)

7 zincir çekin. Üserini sıkdiş doldurun. 2. sırada 1 tek 1 çift batarak artırma yapın. başımızın üstüne koyduğumuzda alnımıza gelene dek artırarak dönmeye devam edelim. Alına gelince artırmadan her sık dişe 1 tane batarak şapkanın kıvrılmasını sağlayalım. böylece bitene kadar devam edeceğiz. boynuzlarla ve gözlerle süsleyelim.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
Çok Şeker Arılı Örgü Bere Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri örgüden yapılmış

Bere modelleri Bere delisiyim ben, üstekki pembe berenin hemen hemen aynisi halam ördü bana
  2. Tığ işi çok güzel bir bere modeli yapılışıyla

Tığ işi çok güzel bir bere modeli yapılışıyla

tığ bere modelleri tığ işi bere modelleri yapımı işi yapımı ile Tığ işi bere modeli Yapılışı Kalın tığ ile örünüz. 12 zincir çekiniz. Üzerine 2 dolgulu 3 zinicr tekrar iki dolgu yaparak bu şekilde 8 tane dolgu yapınız. Tekrar dolguların üzerine 3 zincir çekerek karelerin içine dolgular yapınız.artırma ve çoğaltmalar yapınız. Modelin bitiminde bir tur sik iğne yapıp bitiriniz. Motif ise...
  3. Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Örgü Atkı Bere Takımı ve Yapılışı

Bayanlar için çok şirin ve bir o kadar kullanışlı atkısıyla birlikte bere takımını ayrıca modelin açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyor, modeli uygulamak isteyen tüm hamarat hanımlara şimdiden kolaylıklar diliyorum. ATKI : İki ayrı parça olarak 23 çer ilmek başlanacak. İlmekler 1 düz 1 ters dizilip her düzde değişen ( 2 sırada bir ) pirinç örgü olarak 24 cm örülüp her 2 parçada da ara...
  4. Çok Şirin Örgü Tulum Bere Modeli ve Yapılışı

Çok Şirin Örgü Tulum Bere Modeli ve Yapılışı

örgü tulum bere modeli örgü bebek tulumu örgü bere tulum 0-1 yaş arası bebekleriniz için çok şık bir tulum ve bere takımı modeli paylaşıyoruz melekler :) Tam da bu havalara uygun olan tulum ve bereyi, badi, külotlu çorap ve patiklerle kombinleyebilirsiniz. Böylece bebeğinizin de şıklığını tamamlamış olacaksınız. Şimdi geçelim bu güzel takımın yapılışına :) YAŞ: 0-1 İp Renk No: 6057...
  5. Kulaklıklı Bere Yapılışı

Kulaklıklı Bere Yapılışı

Kulaklıklı Bere Yapılışı nasıl oluyor geçen çarşıda birinde gördüm çok hoşuma gitti acaba siz Kulaklıklı Bere Yapılışını biliyormusunuz ki

Sayfayı Paylaş