gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Çok sert aşık olan şarkıcı

Konu, 'Magazin' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Sert aşık olurum diyor, 20 sene sonrası için iddialı konuşuyor. Bakın kim? Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu ’Mecmua Boyner’ dergisine çok özel açıklamalarda bulundu. Doğulu "Çok sert aşık olurum" dedi. İşte Doğulu'nun açıklamaları:

ÇOK SERT AŞIK OLURUM
    Çok sert aşık olurum. Hemen kendimden vermeye ve hemen almaya başlıyorum. Bu yüzden de çok şiddetli bir aşk dönemi başlıyor. Çok fazla güvenemiyorum herkese. Kalbimi çok açamıyorum. Çünkü sevdiğim zaman çok seviyorum ve yıpranmaktan da korkuyorum. Yine ünlü olmanın getirmiş olduğu bazı tedirginlikler, paranoyalıklar var. İnsanlardan gelecek olan sevgi, yaptığım işle, ünümle ilgili mi, değil mi gibi bazı şüphelerim uyandığı anda işin büyüsü kaçıyor. Onun için biraz cesarete ve gazlanmaya ihtiyacım var açıkçası. Biraz çekingenim diyebilirim yani. Bu, hiç kimsenin benden beklemeyeceği bir cevap sanırım. O anlamda sevmekten biraz korkuyorum, çünkü seversem çok seviyorum.

İDEAL İLİŞKİ VE KADIN NASIL OLMALI

Anlayışlı, neşeli, tatlı, doğal yani olduğu gibi, makyajsız ama kendisinden değil, ilişkiden bahsediyorum tabii... Her şeyin dürüstçe konuşabildiğim, her anın tadının çıkartılabildiği, kavgasız, gürültüsüz bir ilişki. Ben bağıran bir insan değilim. Sinirlenmem, sinirlendiğim zaman pek söylemem, söylesem de çok kırıcı olmamaya çalışırım. Saatlerce telefona yapışıp, hesap sorup, azarlayıp kızan bağıran çağıran ve olmadık şeylerden problem çıkartan tipleri hiç sevmem, hemen uzaklaşırım. Çok sakin, dingin ve olgun olması gerekiyor benim ilişkimdeki kadının. Biraz sahiplenme duygusunun gelişmiş olması gerek. Anaç, ben hastayken çorbamı yapan, bana bakan insan benim kalbimi çalar.

BUNDAN 20 SENE SONRASI

Üç tane çocuk babası, 4 tane Grammy sahibi, mutlu, neşeli, uzun saçlı, beyaz sakallı, yaşlı bir adam olacağım...

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Çok sert aşık olan şarkıcı
    emeğine sağlık

Çok sert aşık olan şarkıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne babaya aşık olan  çocuklar

anne babaya aşık olan çocuklar

Kızınız babasına veya oğlunuz size karşı neredeyse "aşk" diyebileceğiniz türden bir ilgi göstermeye mi başladı? Kızınız sizi babasının yanına yaklaştırmak istemiyor, oğlunuz babasıyla sohbet etmenizi bile kıskanarak, araya giriyor ve ilginizi kendi üstüne çekmeye mi çalışıyor? Genellikle çocukların karşı cins ebeveyne yönelik "romantik" duygular sergilemeye başlamaları...
  2. Hakka Aşık Olan Gelsin İlahisi

Hakka Aşık Olan Gelsin İlahisi

hakka aşık olanlar ilahisi derdine derman isteyen gelsin hakka aşık olan sözleri olan kişi kişi sözleri Bu yol Hak yoludur Hakka aşık olan gelsin Hak yolu derman yoludur Derdine derman arayan gelsin Hak Muhammedin yoludur Muhammed Rabbinin Gülüdür Sevda Güllerde gizlidir Gönlünde Gül sevdası isteyen gelsin Hak hayatın manasıdır Hayatı anlamak isteyen gelsin Hak sabrın kalesidir...
  3. çocuklarına aşık olanların köşesi

çocuklarına aşık olanların köşesi

evet kızlar tüm anneleri buraya dawet ediyorum ewlat aşkıyla yanıp tutuşmak ne harika bişey hadi ewlatlarımızı birbirimize anlatıp gülelim:)sizleri bekliyorum
  4. Aslında Avukat Olan Şarkıcı Mavi  Kimdir Hayatı....

Aslında Avukat Olan Şarkıcı Mavi Kimdir Hayatı....

Şarkıcı Mavi Kimdir Şarkıcı Mavi Hayatı Kaptan şarkısıyla şu sıralar çok dinlenen şarkıcı mavi aslında kimdir hayatı hakkında bilgi almak isteyen meleklerimiz sizler için Mavi'ye ait bazı bilgilerini paylaşıyorum.... Mavi Kimdir.... Mavi aslında mavi saçlı bir avukat. Bir gün yaşadığı hayattan ve etrafındaki takım elbiseli adamlardan sıkıldı. İşinden istifa etti. Ailesinin karşı...
  5. Hamileyim karnım çok sert

Hamileyim karnım çok sert

merhaba ben 4 aylık hamileyim iki gündür karnım çok sert kabızlık çekiyorum bebeğime bir şey olurmu

Sayfayı Paylaş