gebe
  1. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

çok seviyorum bu ilahiyi.....CANIM SEVGİLİ PEYGAMBERİM...

Konu, 'İlahiler' kısmında seyda seyda tarafından paylaşıldı.

Sevdim seni Mabuduma, canan diye sevdim Bir ben değil alem sana hayran diye sevdim
    Evladı ıyalden geçerek ben ravzana geldim
    Ahlakını methetmede Kur'an diye sevdim

Kurbanın olam şahı resul, kovma kapından
    Didarına müştak olan yezdan diye sevdim

Mahşerde nebiler bile senden medet ister
    Gül yüzlü melekler sana hayran diye sevdim...

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Çok güzel cnm bende çok severim vede hep dinlerim paylaşım için tşkler..ALLAH razı olsun...

3. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yorumun için :melek:çok saol canım benim ALLAH sendende razı olsun.....

4. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    paylaşımın için çook teş canımm çook güzell bi ilahi Allah razı olsun

çok seviyorum bu ilahiyi.....CANIM SEVGİLİ PEYGAMBERİM... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgili peygamberim!

sevgili peygamberim!

Allah’ın sevgilisi Çok büyüktür rütbesi Her güzellik Ondadır Muhabbeti candadır Aşıktır ümmetine Gücümüz yok methine O güzeller güzeli Canımızdan ileri Derde deva sözleri Hep düşünür bizleri Rabbimizin habibi Kalbimizin tabibi Hulki azim sahibi Bulunmaz Onun gibi Kurtuluş için tek yol Ona layık ümmet ol İşini ona uydur Deme sakın bu zordur Nefsini çek aradan Yardım eder Yaradan....
  2. *** Sevgİlİ Peygamberİm***

*** Sevgİlİ Peygamberİm***

*** SEVGİLİ PEYGAMBERİM*** İyiki doğdun Benim peygamberim oldun Karanlığı ışığınlar boğdun SevgiliPeygamberim Seni okadar sevdimki Ahbirde görebilseydim Sende beni severmisim? Sevgili peygamberim Alemlere rahmetsin Gönlümün efendisi Yetimlere şefkatsin Sevgili peygamberim Senin aşkınla doldum Gönlümün efensisi İyiki sana ümmet oldum Sevgili peygamberim Nasıl kıydılar sana Ey sevgili...
  3. işte bu yüzden seni çok seviyorum

işte bu yüzden seni çok seviyorum

bu yüzden seni seviyorum işte bu yüzden seni seviyorum işte iste Hissettiğin Gibi Yaşamak ..! " ... İŞTE BU YÜZDEN SENİ ÇOK SEVİYORUM ... "
  4. Bu Tarzı Çok Seviyorum

Bu Tarzı Çok Seviyorum

Japonya ülkesini bilmeyeniniz yoktur.Japonya denilce aklıma ilk gelen moda oluyor.Japon modacılar o kadar güzel tasarımlar yapıyorlar ki sanki benim kafam da ki modayı öğrenip benim için tasarlıyorlarmış gibi:meçhul: Şimdi diyeceksiniz ki ''meçhul ne saçmalıyor'':laugh:Hemen anlatayım.Kendime bir tarz belirledim ve hep o tarz kıyafetler aramaya başladım.Ama bulduklarım kafamdakilerin yarısı...
  5. seni bu kadar çok seviyorum

seni bu kadar çok seviyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş