gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

çok şık alyanslarr :bayıldımm benn..

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: çok şık alyanslarr :bayıldımm benn..

Bunu beğendimm yaa ama hepsi çok güzell..teşekkürler hayatım..

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok şık alyanslarr :bayıldımm benn..

ben evleniyorum bölümüne taşınmıştır.

çok şık alyanslarr :bayıldımm benn.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok ama çok şık bunlar

çok ama çok şık bunlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çok şık abiyeler buyrunn...

çok şık abiyeler buyrunn...

merhaba melekler bundan sonra bende sizlerle moda hakkında bişeyler paylaşıcam nacizane işte ilk paylaşımım şahane abiye ve davet kıyafetleri umarım beğenirsiniz... (acemiyim konu açma konusunda beni mazur görün lütfen..)
  3. çok şık kırmızı ayakkabılar

çok şık kırmızı ayakkabılar

kırmızı şık ayakkabılar kırmızı ayakkabı ayakkabı modelleri ayakkabılar Nedense bilmiyorum kırmızının o eşsiz çekiciliği beni her defasında etkiliyor,helede söz konusu ayakkabı olunca içimi eritiyor.Kırmızı olsunda ne olursa olsun diyorum bazen ama bazen:DEğer sizde benim gibi kırmızı tutkunuysanız bu ayakkabılar tam bizlere göre diyorum sevgili melekler ve işte o eşsiz güzellik......
  4. çok şık uzun elbiseler...

çok şık uzun elbiseler...

şık uzun elbiseler en şık uzun elbiseler elbise modelleri BU HARİKAA
  5. Çok şık demlikler

Çok şık demlikler

Bunlar çok tatlı mutfağımıza ve çay keyfimize keyif katıcak şekerlikteler ..:)

Sayfayı Paylaş