gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

çok şık büstiyerler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şık büstiyerler şık büstiyer
    Lumigram isimli Fransız tasarım evi, tam bir ışık gibi parlayan büstiyer üretti. Firma, yeni kolleksiyonundaki bustiyere bu görünüşü kazandırmak için onu fiber optik materyalle kapladı.
    Büstiyerin, 1.5 voltluk değiştirilebilir pillerle aydınlatılan ışığı 12 satten fazla dayanabiliyor. Ayrıca giysinin üzerindeki küçük düğme sayesinde giysinin ışıkları açılıp kapatılabiliyor. Böylece karanlıkta, 'ışıklarınızı' yakarak göz kamaştırabiliyorsunuz. Büsityerin fiyatı, 100 ile 170 euro arasında değişiyor.

çok şık büstiyerler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok ama çok şık bunlar

çok ama çok şık bunlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çok şık abiyeler buyrunn...

çok şık abiyeler buyrunn...

merhaba melekler bundan sonra bende sizlerle moda hakkında bişeyler paylaşıcam nacizane işte ilk paylaşımım şahane abiye ve davet kıyafetleri umarım beğenirsiniz... (acemiyim konu açma konusunda beni mazur görün lütfen..)
  3. çok şık kırmızı ayakkabılar

çok şık kırmızı ayakkabılar

kırmızı şık ayakkabılar kırmızı ayakkabı ayakkabı modelleri ayakkabılar Nedense bilmiyorum kırmızının o eşsiz çekiciliği beni her defasında etkiliyor,helede söz konusu ayakkabı olunca içimi eritiyor.Kırmızı olsunda ne olursa olsun diyorum bazen ama bazen:DEğer sizde benim gibi kırmızı tutkunuysanız bu ayakkabılar tam bizlere göre diyorum sevgili melekler ve işte o eşsiz güzellik......
  4. çok şık uzun elbiseler...

çok şık uzun elbiseler...

şık uzun elbiseler en şık uzun elbiseler elbise modelleri BU HARİKAA
  5. Çok şık demlikler

Çok şık demlikler

Bunlar çok tatlı mutfağımıza ve çay keyfimize keyif katıcak şekerlikteler ..:)

Sayfayı Paylaş