gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Çok şık demlikler

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Bunlar çok tatlı mutfağımıza ve çay keyfimize keyif katıcak şekerlikteler ..:)[​IMG] [​IMG]

2. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
  3. yeşilelma

yeşilelma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
  4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    ne enteresan şeyler bunlar böyle:)

Çok şık demlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık sallanan küpeler

Çok şık sallanan küpeler

sallanan küpe modelleri sallanan küpe küpeler altın Biz kadınların takı konusunda en başta geleni hiç şüphesiz küpe'dir.:)Artık küçücük kız bebeklerinde bile kulağında bir çift küpe görmek mümkün.Eee kız çocuğu ne de olsa şimdiden alışmalı böyle şeylere:) Bu yıl sallanan küpeler daha da çok değişti ve artık küpeler bir anlam taşıyor.Her taktığınız küpenin bir anlamı var artık:)Ben size...
  2. çok ama çok şık bunlar

çok ama çok şık bunlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok şık abiyeler buyrunn...

çok şık abiyeler buyrunn...

merhaba melekler bundan sonra bende sizlerle moda hakkında bişeyler paylaşıcam nacizane işte ilk paylaşımım şahane abiye ve davet kıyafetleri umarım beğenirsiniz... (acemiyim konu açma konusunda beni mazur görün lütfen..)
  4. çok şık kırmızı ayakkabılar

çok şık kırmızı ayakkabılar

kırmızı şık ayakkabılar kırmızı ayakkabı ayakkabı modelleri ayakkabılar Nedense bilmiyorum kırmızının o eşsiz çekiciliği beni her defasında etkiliyor,helede söz konusu ayakkabı olunca içimi eritiyor.Kırmızı olsunda ne olursa olsun diyorum bazen ama bazen:DEğer sizde benim gibi kırmızı tutkunuysanız bu ayakkabılar tam bizlere göre diyorum sevgili melekler ve işte o eşsiz güzellik......
  5. çok şık uzun elbiseler...

çok şık uzun elbiseler...

şık uzun elbiseler en şık uzun elbiseler elbise modelleri BU HARİKAA

Sayfayı Paylaş