gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çok şık gelinlik modelleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

***** gelinlik trabzon trabzon ***** gelinlik modelleri modelleri 2011 düğününüzde prensesi andırcağınız gelinlik modelleri

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok şık gelinlik modelleri
    gelinklikte renk olarak kremi değilde beyazı tercih ederim geleneksel olarak :)

3. mavili_61

mavili_61 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim tercihim kremden yana çok daha şık duruyor bence

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

wayy be melek gıbı gelınge asenayı koymuslar cok komık :D

çok şık gelinlik modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık ve modern gelinlik modelleri

Çok şık ve modern gelinlik modelleri

Evet kızlar eğer evlilik hazırlığı içindeyseniz yepyeni bu gelinlik modellerinede göz atmanızı tavsiye ederim son derece şık ve modern tasarımlardan oluşan gelinlik modellerini sizler için paylaşıyorum
  2. Çok şık farklı gelinlik modelleri

Çok şık farklı gelinlik modelleri

gelinlik, en yeni gelinlikler, düğün modası, yaz gelinleri, gelinlik modelleri ilgili bilgiler burada Çok beğendiğim birbirinden şık ve asil duran gelinlik modellerini sizlerle paylaşmak istiyorum.Bu gelinliklerinin içinde kendinizi tam bir prenses gibi hissedebilirsiniz.
  3. Dantel gelinlik modelleri çok şık

Dantel gelinlik modelleri çok şık

dantel gelinlikler dantel gelinlik modelleri en güzel gelinlik modelleri burada arkadaşlar. Türk örf ve adetlerine göre çeyiz sandıklarında ister kullanılsın, istersede kullanılmadan saklansın ama mutlaka olması şart olan dantel modelleri günümüzde dantel gelinlik modelleri olarak ilgi görüyor Melek'lerim. Dantel gelinlikler evet ilgi görüyor ama bu trend birde dantel gelin ayakkabısı...
  4. Çok şık 2012 Avrupa Gelinlik Modelleri

Çok şık 2012 Avrupa Gelinlik Modelleri

Avrupa 2012 Gelinlik Modelleri 2012 Avrupa Gelinlik Modelleri 2012 yılında dünya evine girecek oaln ve gelinliğini kendi zevkine göre diktirecek oaln tüm Melek'lerimize ve bizi ziyaret eden gelin adayı misafirlerimize, bu sayfamızda birbirinden şık 2012 Avrupa geklinlik modelleri trendlerini sunuyoruz :)
  5. Çok Şık Büyük Beden Gelinlik Modelleri 2014

Çok Şık Büyük Beden Gelinlik Modelleri 2014

büyük beden gelinlikler, büyük beden gelinlik modelleri, 2014 büyük beden gelinlik Sevgili melekler, büyük beden sektörünün gelişmesiyle pek çok firma beden skalasını genişlettiği gibi sadece büyük beden satan firmaların sayısı da çoğaldı. Bayanların en önemli günlerinin başında gelen düğün günlerinde de büyük bedenli bayanlar için çok şık gelinlik modelleri tasarlanıyor. Fazla kiloları...

Sayfayı Paylaş