gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Çok Şık Kruvaze Perde Modelleri 2015

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kruvaze perde modelleri, kruvaze perde modelleri 2015, perde modelleri 2015, perde tasarımları 2015, kruvaze perde fiyatlar Perde modelleri günümüz de pencereler de ihtiyaç olmakla birlikte dekorasyona olan katkısı ve görsel şıklığı katan önemli bir detay olarak yer almaya devam ediyor. Özellikle bayanların ilgi ve beğenisini kazanan perde modelleri arasından sizlere bu yazımız da kruvaze perde modellerini paylaşıyoruz. Pencereler de her iki tarafın yada bir tarafın hafif toplanması ile oluşturulan kruvaze perde modelleri bulunduğu odaya farklı bir şıklık katıyor.
    Evlenecekler yada evinin perdesini gediştermek isteyenler için fikir olabilecek görsel örnekler sizlerle birlikte...
    kruvaze perde (1).jpg kruvaze perde (2).jpg kruvaze perde (3).jpg kruvaze perde (4).jpg kruvaze perde (5).jpg kruvaze perde (6).jpg kruvaze perde (7).jpg kruvaze perde (8).jpg kruvaze perde (9).jpg kruvaze perde (10).jpg kruvaze perde (11).jpg kruvaze perde (12).jpg kruvaze perde (13).jpg kruvaze perde (14).jpg kruvaze perde (15).jpg kruvaze perde (16).jpg kruvaze perde (17).jpg kruvaze perde (18).jpg kruvaze perde (19).jpg kruvaze perde (20).jpg

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Modeller iyi hoş da herkesde aynı. Normal yerlere kadar inen düz perdeleri daha çok seviyorum ben :D:D

3. bebetoo

bebetoo Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    412
    Ödül Puanları:
    63
    Benim tulumden ama evlenirken ben yeni cikmisti simdi herkesde var ya artik hoşuma gitmio :)

4. selma ak

selma ak Forum Okuru

Çok Şık Kruvaze Perde Modelleri 2015 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kruvaze çok şık kazaklar!!!!

kruvaze çok şık kazaklar!!!!

kruvaze kazak modelleri kruvaze süveter modelleri şık kazaklar süveter kazak
  2. Desenli Keten Perde Modelleri çok şıklar

Desenli Keten Perde Modelleri çok şıklar

Desenli Keten Perdeler Desenli Keten Perde Modelleri Az önce sizlere http://www.meleklermekani.com/yemek-tarifleri/225858-desenli-kek-tarifi-ister-misiniz-melekler.html diye sorduk ve cevabı beklemeden de sizlere çok hoş bir kek tarifi verdik. Şimdide desen modasına devam ediyor ve evini yenileyecek olan arkadaşlarımız için ya da perdelerini yenileyecek olan arkadaşlarımız için 2013 perde...
  3. Çok şık perde tokası modelleri

Çok şık perde tokası modelleri

bu konu;perde sarkıtları modelleri ,perde aksesuarları hakkında bilgi vermektedir Kadın tokasız,perde aksesuarsız olmaz diyenlerdenim.Evimizin en önemli gereksinimlerinden biridir perdeler..Dekorasyonu tamamlayan en önemli unsurdur.Son yıllarda perdeleri ,sarkıtlarla,perde tokalarıyla gösterişli halde kullanmak çok moda.Perde aksesuarı seçerken perdenizin rengini,mobilyalarınızla olan...
  4. 2013- 2014 Kruvaze Perde Modelleri

2013- 2014 Kruvaze Perde Modelleri

Kruvaze Perde Modelleri En Modern Perde Modelleri Yepyeni Kruvaze Perde Modelleri 2014 Dekorasyonda en çok tercih edilen modeller arasında yer alan kruvaze perdeler en çok salonlarda tercih edilmekte ve birçok bayanın 2014 yılında tercih ettikleri modeller arasında yer almaktadır. Şık tasarımları ile sizleri adeta büyüleyecek olan bu perde modelleri yanlardan açılan mekanizma sistemleri...

Sayfayı Paylaş