gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Çok şık lavanta keseleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

DEkoratif lavanta keseleri Lavanta kesesi modelleri
    Bu şık lavanta kesesi örneklerini ister evinizde dekorasyon amaçlı kullanın isterseniz de cemiyetlerinizde dasğıtmak için seçin bu keseler zariflikleri ile beğeni toplayacaktır. Lavanta çiçeği kurusunun kokusu evinizi saracak.

pembe petunya bunu beğendi.
Çok şık lavanta keseleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lavanta keseleri

lavanta keseleri

Lavanta keseleri Lavanta keseleri tazelik verir ve böcekleri uzaklaştırır. Küçük lavanta kesecikleri hazırlayabilirsiniz. Lavantaları kuruttuktan sonra küçük keselere doldurun. Minik bir kumaş parçasının üç tarafını dikin. Terse çevirip lavantaları doldurarak ağzını bağlayın. Üzerine minik motifler ya da kumaş çiçeklerdikebilirsiniz.
  2. lavanta

lavanta

(Lavendel / Lavande / Lavender / Lavandula ) Haziran-agustos aylari arasinda mâvi veya mor renkli çiçekler açan, 20-60 cm boylarinda, aromatik kokulu, çok yillik, otsu veya çalimsi bitkiler. Daha çok deniz ikliminin bulundugu bati bölgelerimizde yaygin olan lavantanin, Türkiye’de yetisen iki türü vardir. Bunlar, Lavandula stoechas ve L. angustifolia’dir. Ayrica daha ziyâde kültürü yapilan,...
  3. Lavanta

Lavanta

(Lavendel / Lavande / Lavender / Lavandula ) Haziran-agustos aylari arasinda mâvi veya mor renkli çiçekler açan, 20-60 cm boylarinda, aromatik kokulu, çok yillik, otsu veya çalimsi bitkiler. Daha çok deniz ikliminin bulundugu bati bölgelerimizde yaygin olan lavantanin, Türkiye’de yetisen iki türü vardir. Bunlar, Lavandula stoechas ve L. angustifolia’dir. Ayrica daha ziyâde kültürü yapilan,...
  4. Şık ve Özel Lavanta Keseleri Arıyorum.

Şık ve Özel Lavanta Keseleri Arıyorum.

Şık lavanta keseleri yapan bir melek varsa aramızda ve bana bir mail atabilirse bu melek cok sevınırım. Simdiden tesekkurler.

Sayfayı Paylaş