gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çok şık motifli kazak modeli

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

motifli kazak modelleri motifli kazak örnekleri süveter modelleri Şık ve zarif motifli kazak modelinin yapılışını ve malzemelerini sizler için veriyorum hanımlar=)
    4.5 numara şiş, tek kat ip 3x100 gr, Kartopu Yazgülü

83 ilmekle başlayın. 1. sırayı oluşturmak için: 8 ters, 2 düz, 9 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 10 ters, 2 düz, 1 ters, 2 düz, 10
    ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 2 ters, 2 düz, 9 ters, 2 düz, 8 ters örün.
    2. sırada 8 ters, 2 düz ilmeği çıkarın, 3. ilmeği sağa geçirin ve 2 düz ilmeği takıp örün. 6 ters örerek devam edin.
    3. sırada 9 ters örün, 2 ilmeği çıkarıp 3. ilmeği sağa kaydırın (ters ilmek sayısı 10 oldu), 5 ters örün. 2 düzü çıkarın ve 3. ilmeği sola kaydırın. Ters ilmek sayısı 2 ilmeğe inene kadar tekrarlayın ve baklavayı açmaya başlayın. Yukarıdaki tarifin tersini
    uygulayarak baklavayı kapatın.

Ponponlar için 5 sıra 3 ilmek düz örüp yuvarlayın ve kazağa dikin. Yaka ve kol ağzı motifleri için 3 zincir çekerek alt zemini oluşturun. Aynı deliğe 2 defa batırarak 4 zincir çekip 1. sırayı oluşturun. 1 delik atlayarak işlemi tekrarlayın. 2. sırada delikleri 3 defa batırarak 3'lü
    yapın ve 4 zincir çekin. 3 sırada ıp almadan 4 sık iğne, 3 zincir çekerek 1 siğil yapın ve 4 zincir çekin. Motifi tekrarlayın.

Çok şık motifli kazak modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kruvaze çok şık kazaklar!!!!

kruvaze çok şık kazaklar!!!!

kruvaze kazak modelleri kruvaze süveter modelleri şık kazaklar süveter kazak
  2. Kız çocukları için çok şık kazak modeli

Kız çocukları için çok şık kazak modeli

12 yaş kazak modelleri çok şık kazak modelleri 12 yaş örnekleri İşte küçük kızınız için çok şirin ve bir o kadarda kullanışlı bir kazak modeli hanımlar. Modeli istediğiniz renkte yapabilirsiniz tercih size kalmış tabiki süslü kızınıza da danışmak ta fayda var:D Ama resimdeki yeşilin tonu gerçekten çok hoş duruyor ben normaldede yeşil ve tonlarını sevdiğim için hemen yeşile gönlüm kadı:)...
  3. Anlatımlı çok şık kazak modeli

Anlatımlı çok şık kazak modeli

anlatımlı kazak modelleri Oldukça şık bayan kazak modelini şemasıyla birlikte nasıl yapıldığı bilgilerini sizlerle paylaşıyorum.İster kazak olarak isterseniz de bolero olarak kullanabileceğiniz bu modelin nasıl yapıldığı bilgilerini veriyorum BEDEN: S(M,L) 200gr(300gr,300 gr.) ip,misinalı şiş no:5,5 20 ilmek.20 sıra=10*10 cm. Bluz misinalı şişle bütün olarak örülüyor .Şişe 156(176,196) ilmek...
  4. Çok Şık Erkek Kazak Modeli ve Yapılışı

Çok Şık Erkek Kazak Modeli ve Yapılışı

kazak modelleri ve yapılışları erkek kazak modelleri ve yapılışları erkek süveter Eşiniz yada sevdiğinize kendi el emeğinizle ördüğünüz kazağı hediye edip onun kalbini bir kez daha fethetmek istermisiniz?Oldukça şık ve kullanışlı erkek kazak modelini ve modelimizin yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Arka : 106 ilmek başlanacak. 2 düz 2 ters lastik olarak 6 cm örüldükten sonra lastik üstünde...

Sayfayı Paylaş