gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çok şık örgü tunik modeli

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü tunik modelleri örgü tunik modelleri yapılışı ve yapılışları ve yapılışları resimli Arkadaşlar nasıl yapıldığını bulamadım ama bu modeli sizlerle paylaşmak istedim çünkü şahsen benim müthiş hoşuma gitti bu tunek modeli.Eğer kendinize güveniyor yada bir başkasının örgü tekniğine güveniyorsanız belkide resimlerdende modeli çıkarabilir özel bir gecede bile rahatlıkla giyebileceğiniz bu örgü tunik modeliyle hem şık hem abiye hemde son derece seksi bir görüntü teşkil edeceğinizden eiminim:)

Çok şık örgü tunik modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok şık şemalı örgü modelleri!

çok şık şemalı örgü modelleri!

şık örgü modelleri şemalı örgü modelleri en şık çok şemalı
  2. tunikler çok şıklar

tunikler çok şıklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Örgüden çok güzel tunik modelleri

Örgüden çok güzel tunik modelleri

en güzel tunikler en güzel tunik modelleri tunik modelleri yün dikimi
  4. Çok Şık Örgü Bandana Modelleri

Çok Şık Örgü Bandana Modelleri

Kış ayları denince akla gelen ilk şey örgü modelleri oluyor. Malum kış ayları denince soğuklar her yaştan kişiyi etkilediği gibi ince kıyafetler ısınmanız için yeterli olmuyor. Örgü modelleri ince kıyafetlere göre sizi daha sıcak tuttuğu gibi hastalıklara karşı da bir kalkan gibi koruyacaktır. Marifetli hanımların ellerinden hiçbirşey kurtulmuyor. Örgü işinden o kadar güzel örnekler ortaya...

Sayfayı Paylaş