gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çok Şık Pelerinli Tesettür Abiyeler

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Her bayan özel günler de diğer günlere göre daha çok şık olmanın arzusunu duyar. Bunun için bazen aylar öncesinden itibaren abiye modeli arayışına girer. Abiye modelleri eskiden beri özel günlerin aranılan bir giyim stili olmuştur. Bayanların vücut yapısına, yaşına, zevkine ve yaşam tarzına göre değişiklik gösteren abiyeler sonuçta bayanları şık olmaları için özel günlere hazırlıyor. Sizler için bu yazım da gelinlik modellerinde de çok sık tercih edilen pelerin detayının bulunduğu tesettür abiye modellerinden oluşan görsel örnekleri paylaşıyorum. Pelerinli tesettür abiye modelleri, farklı olmak isteyenler için oldukça ideal bir seçim olacaktır. 635659420848936070.JPG Alvina-pelerinli-abiye-modelleri.jpeg filiz-yetim-tasarim-dantel-peleri-tesettur.jpg IMG_9172-600x900.jpg Mavi-Pelerinli-Abiye-Elbise.jpg mervegunduzpudra-845x1000.jpg Merve-Gündüz-Pudra-Pelerin-Abiye.jpg mislina-kapisonlu-sifon-pelerinli-abiye-elbise-15y3391-murdum-46734-12-B.jpg mislina-kapisonlu-sifon-pelerinli-abiye-elbise-15y3391-murdum-278064-36-B.jpg mislina-pelerinli-elbise-15y3326-lacivert-118661-25-B.jpg mislina-pelerinli-elbise-15y3326-saks-14662-35-B.jpg nurla-abiye-lacivert-pelerinli-dantel-abiye-elbise-23047-86-O.jpg pelerinli-abiye_resmi_l37bT.jpg pelerinli-abiye-kina-3895-31125-10-B.jpg pinar-sems-pudra-gulnihal-abiye-600x900.jpg Pınar-Şems-Fuşya-Pelerinli-Boydan-Saraylı-Abiye.png puane-sifon-pelerinli-abiye-elbise-4562-siyah-224741-25-B.jpg siyah-sifon-tas-islemeli-pelerinli-abiye-2186-41-B.png Sunnet-annesi-kiyafetleri-tesettur-pelerinli.jpg su-yesili-dore-islemeli-pelerinli-balik-abiye-2264-38-B.jpg Tesetturlu-sunnet-annesi-pelerinli-abiye-modeli.jpg z-sifon-pelerinli-abiye-elbise--yesil--puane-107285-3.jpg

Çok Şık Pelerinli Tesettür Abiyeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Şık AbiyeLer..!

Çok Şık AbiyeLer..!

şık abiyeler 2008 şık abiyeler Favorım..! Rep İstiyorum...Bakıpta Geçmeyin Lütfen..!
  2. Çok Şık Abiyeler..

Çok Şık Abiyeler..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. çok şık abiyeler buyrunn...

çok şık abiyeler buyrunn...

merhaba melekler bundan sonra bende sizlerle moda hakkında bişeyler paylaşıcam nacizane işte ilk paylaşımım şahane abiye ve davet kıyafetleri umarım beğenirsiniz... (acemiyim konu açma konusunda beni mazur görün lütfen..)
  4. Pelerinli Tesettür Gelinlik Modelleri

Pelerinli Tesettür Gelinlik Modelleri

Bir genç kız için düğünün de giyeceği gelinlik modeli büyük önem taşır. Hatta bazen daha küçük yaşlardan itibaren giyeceği gelinlik modelini bile hayallerin de tasarlayan genç kızların birçoğu düğün zamanı geldiğin de hayallerinde ki gelinlik modelini giymek ister. Her sene sezonuna göre koleksiyonlarına farklı gelinlik modelini dahil eden gelinlik moda evleri, tesettürlü gelin adaylarını da...

Sayfayı Paylaş