gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Çok Şık Pronovias Abiye Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bu yazı 2013 Pronovias gece elbiseleri ve abiye modellerine yer vermektedir. Gelinlik ve abiye elbise markalarının öncü isimlernden Pronovias, 2013 yılına özel olarak tasarladığı abiye modelleri ile göz kamaştırıyor. Biz bayanların hayatımızın belli dönemlerinde gerek kendimiz, gerekse bir yakınımız için yaşadığımız özel gün ve geceleri mutlaka vardır. Gecenin en şık bayanları arasına girmenizi garantileyen tasarımlara imza atan Pronovias 2013 uzun askılı abiye modellerine mutlaka göz atmanızı tavsiye ederim:)

SadmiN bunu beğendi.
  2. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    7 9.11.15 ama en çokta 19 numara çooook hoşuma gitti

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Bende abiye elbise modellerine bayılıyorum satın alacağım zaman bir türlü karar veremiyorum öyle güzel ışıltılı çekici ve şık modeller varki kararsız kaldığım zamanlar çok oluyor:)

AYŞEDEN bunu beğendi.
  4. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bende cok seviyorum ama boyum kısa uzun elbiseler taşıyamıyorum am böyle nbakmak bile güzel

Çok Şık Pronovias Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık abiye modelleri

Çok şık abiye modelleri

çok şık abiye modelleri uzun şık abiyeler Uzun abiye modelleri tercih ediyorsanız sizler için en son modellerde ve renklerde 2010 uzun abiye elbise modellerini paylaşıyorum
  2. Pronovias abiye elbise modelleri

Pronovias abiye elbise modelleri

2012 yılında bu pronovias abiye elbiseler tanıtımını yaptımı melekler, yani defile vs yaptılar mı elbiseleri görmemiz mümkün mü
  3. 2012 Pronovias Abiye Modelleri

2012 Pronovias Abiye Modelleri

pronovias abiye pronovias, bayan giyim, abiye modelleri, gece elbiseleri, 2012 sezona ait kıyafetler burada hanımlar Pronovias bayan abiyelerde harika modeller çıkardı. 2012 sezonuna ait bir kaç model paylaşıyorum.
  4. Pronovias 2012 En Şık Abiye Modelleri Burada...Meleklerimize Özel...

Pronovias 2012 En Şık Abiye Modelleri Burada...Meleklerimize Özel...

Abiye Modelleri Pronovias 2012 Abiyeleri Düğün, nikah, sünnet, mezuniyet törenleri için abiye elbise modellerine mi bakıyorsunuz? Hayalinizdeki abiye elbiseyi bulabilmeniz için ilham verecek modeller için doğru yerdesiniz! Pronovias markasının abiye modelleri; gecenin en güzel kadını olmanızı sağlayacak! Dilerseniz beğendiğiniz modelleri, terzinizde diktirebilirsiniz....
  5. Pronovias 2013 Şık Abiye Kıyafet Modelleri

Pronovias 2013 Şık Abiye Kıyafet Modelleri

Bu konu; Pronovias 2013 Şık Abiye Kıyafet Modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyanın sayılı gelinlik ve abiye kıyafet markalarından biri olan Pronovias 'ın 2013 sezonu için hazırladığı göz alıcı abiye kıyafetlerle bu sayfamızda sizlerleyiz. Düğün ve toplantılarda tüm gözlerin size dönmesini sağlayacak olan bu şık koleksiyondan sizler için seçtiğimiz en şık, en sarif...

Sayfayı Paylaş