gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

çok şık saç modelleri!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

en şık saç modelleri şık saç modelleri şik çok günlük
    [​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

C

şık sac modellerı dıye resım koymussunuz fakat ben bısey goremedım eger elınızde bu sacların yapım vıdeosu vars a onları paylassanız daha yaralı olur.

çok şık saç modelleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık Gelin Saçı Modelleri

Şık Gelin Saçı Modelleri

şık gelin başı modelleri gelin başı yan topuz yan topuz modelleri hepsi şık topuzu 2010 Alaycı.. Bu dalgalar sizi korkutmasın.. Saçlarınızdaki dalgalar saç şekillendiriciler sayesinde uzun süre bu şekilde kalabilir. Düğünden sonra bir parti yapacaksanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Retro Çekiciliği.. Saçınıza taktığınız beyaz saç bandı daha trend görünmenizi sağlayacak....
  2. Saç Örgülü Çok Şık Bir Panço Modeli ve Yapılışı

Saç Örgülü Çok Şık Bir Panço Modeli ve Yapılışı

saç örgülü panço modeli saç örgülü panço yapılışı Sevgili melekler, kullanışlı ve şık olmaları sebebiyle bayanlar tarafından sıkça tercih edilen panço modelleri anlatımlarına devam ediyoruz. Az önce paylaştığımız opera panço modelinin ardından bu kez saç örgülü panço yapılışı ile ilgili ayrıntılı bilgileri aşağıda ki makalemizden sizlerle paylaşıyoruz.. :) YAPIMI 7 nolu şişimiz ile 248...
  3. Parçalı Topuz Modelleri çok şık ve değişik saç şekilleri

Parçalı Topuz Modelleri çok şık ve değişik saç şekilleri

Parçalı Topuz Modeli Parçalı Topuz Saç Modelleri Yüz hatlarına güvenenler ve benim gibi topuz saç sevelenere, 2013 topuz saç modası trendleri arasından seçtiğimiz, parçalı topuz modelleri sunuyoruz bu sayfamızda. Buyrun Melek'ler, yenilikler her zaman iyidir diyor ve yeni saç şekliniz için parçalı topuz saç modelleri sunuyoruz:)
  4. 2014  Çok Şık Abiye Topuz Saç Modelleri

2014 Çok Şık Abiye Topuz Saç Modelleri

abiye topuz saç modelleri, abiye topuz modelleri, topuz modelleri 2014 Özel gün ve geceler için saç modelleri arasında en çok tercih edilen abiye topuz modelleri, gelin saçlarında da en beğenilen modeller arasında olmaya devam ediyor. Topuz modelleri arasında birçok farklı örnek bulabiliriz. Bu birazda kuaförünüzün yaratıcılığına ve kabiliyetine kalan bir olay. En çok tercih edilen topuz...
  5. Nostaljik Çok Şık Saç Modelleri 2014

Nostaljik Çok Şık Saç Modelleri 2014

şık saç modelleri, nostaljik saç modelleri, nostaljik saçlar Sevgili melekler, moda dediğiniz nedir ki? Değiştir değiştir başa getir. Zaten dön dolaş eskilere el atılmak zorunda kalınıyor. Modacıların da işi zor :D:D Şunu demek istiyorum ki, moda kavramı yıllar sonra başa dönmekten oluşuyor. Şimdilerde de yine nostaljik saçlar çok moda. Özellikle ünlülerin saçlarında gördüğümüz bu nostaljik...

Sayfayı Paylaş