gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Çok şık sallanan küpeler

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

sallanan küpe modelleri sallanan küpe küpeler altın Biz kadınların takı konusunda en başta geleni hiç şüphesiz küpe'dir.:)Artık küçücük kız bebeklerinde bile kulağında bir çift küpe görmek mümkün.Eee kız çocuğu ne de olsa şimdiden alışmalı böyle şeylere:)

Bu yıl sallanan küpeler daha da çok değişti ve artık küpeler bir anlam taşıyor.Her taktığınız küpenin bir anlamı var artık:)Ben size yeni sallanan küpelerin isimlerini yazarak tanıtayım:)

Buyrunuz...

güldalı küpesi ,papatya küpe, halka küpe :D

kalbimin anahtarı küpe, melek kanatları, küpe saat küpe

alaadinin sihirli,,,, kuş tüyü küpe,, savaş topu küpe
    lambası küpesi

Nasıl beğendiniz mi?Benim fikrimi sorarsanız melek kanatlı küpelere bayıldım:)

2. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    ÇOK ŞİKLAR CANIM EMEGINE SAGLIK EN COK BUNLARI BEGENDIM AMA[​IMG]

3. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bayıldım hepsine çok yaratıcılar özellikle çaydanlık şeklindekiler:)

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok şıklar canım emeğine sağlık

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Çok şık sallanan küpeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şık küpeler!

şık küpeler!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. çok şık küpeler

çok şık küpeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. taşlı sallanan küpeler

taşlı sallanan küpeler

sallanan küpe sallanan küpeler Melişlerim bunlarda uçunda çeşitli taşlar bulunan sallantılı küpeler.
  4. çok şık gümüş yüzük ve küpeler

çok şık gümüş yüzük ve küpeler

gümüş yüzük ankara Daha öncede gümüş kolyeleri paylaşmıştım sizlerle,şimdi ise o modellere uygun gümüş yüzük ve küpeleri sizlerin beğenisine sunuyorum meleklerim bakalım bunları nasıl bulacaksınız.
  5. Abartılı ama çok şık küpeler..

Abartılı ama çok şık küpeler..

abartılı küpeler Küpe modellerini siz Bayanların gözlemlerine sunuyorum.Seçin beğenin alın Melekler.

Sayfayı Paylaş