gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

çok şık şemalı örgü modelleri!

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

şık örgü modelleri şemalı örgü modelleri en şık çok şemalı

çok şık şemalı örgü modelleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şemalı örgü modelleri  _1_

şemalı örgü modelleri _1_

Şemalı örgü modelleri arasın da tığ işi örgü modelleri, bere modelleri ve bunun yanın da daha birçok şemalı örgü örneklerini bulabilirsiniz.
  2. şemalı örgü modelleri

şemalı örgü modelleri

şemalı örgü modelleri
  3. çok şık mutfak takımı modeli şemalı

çok şık mutfak takımı modeli şemalı

mutfak takımı modeli şık mutfak modelleri şık takımları en modelleri takımı modeli şemalı şemalı çok şık dantel mutfak takımı örneği.şimdiden ören bayanların ellerine sağlık:)
  4. Çok şık örgü tunik modeli

Çok şık örgü tunik modeli

örgü tunik modelleri örgü tunik modelleri yapılışı ve yapılışları ve yapılışları resimli Arkadaşlar nasıl yapıldığını bulamadım ama bu modeli sizlerle paylaşmak istedim çünkü şahsen benim müthiş hoşuma gitti bu tunek modeli.Eğer kendinize güveniyor yada bir başkasının örgü tekniğine güveniyorsanız belkide resimlerdende modeli çıkarabilir özel bir gecede bile rahatlıkla giyebileceğiniz bu örgü...
  5. Çok Şık Örgü Bandana Modelleri

Çok Şık Örgü Bandana Modelleri

Kış ayları denince akla gelen ilk şey örgü modelleri oluyor. Malum kış ayları denince soğuklar her yaştan kişiyi etkilediği gibi ince kıyafetler ısınmanız için yeterli olmuyor. Örgü modelleri ince kıyafetlere göre sizi daha sıcak tuttuğu gibi hastalıklara karşı da bir kalkan gibi koruyacaktır. Marifetli hanımların ellerinden hiçbirşey kurtulmuyor. Örgü işinden o kadar güzel örnekler ortaya...

Sayfayı Paylaş