gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Cok sık ve hertelden shırt'ler...

Konu, 'Moda Güncel' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Meleklerim sizin icin birbirinden gzl Shirt'ler sectim :):) Eminim sizinde cok hosunuza gidecektir, her zevk icin birseyler var :)

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi birbirinden güzeller. İnsan karar veremiyor hangisini seçsem diye :)
    Teşekkürler canım.

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Bu tarz şeylere bayılıyorum ve burdaki herşey benim tarzım gerçekten ellerine sağlık canımcım...

Cok sık ve hertelden shırt'ler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dekoratif ve sık tablolar

dekoratif ve sık tablolar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sıkıntı ve strese alıştık

Sıkıntı ve strese alıştık

Dünya genelinde yüksek tansiyonda düşüş olduğu belirtilerek, insanların strese adapte olabildiği belirtildi.Şimdi hep beraber okuyalım Avrupa Hipertansiyon Derneği (ESH) Başkanı Prof. Dr. Krzysztof Narkiewicz, büyük tansiyonun kişinin yaşına göre yüksek olmasına halk arasında “yüksek tansiyon”, tıp dilinde ise “hipertansiyon” denildiğini anımsattı. Yüksek tansiyonun genellikle belirti...
  3. hamileyim ve cok korkuyorum...

hamileyim ve cok korkuyorum...

hamileyim korkuyorum offf evet kızlar hamileymişim bugün doktorum bunu dedi bana ne sevinebildim ne üzüldüm hiçbirşey hissedemiyorum sadece korkuyorum bir cocugun sorumlulugunu nasıl alabilirim ... nasıl yaparım bunu kafam cok karışık eşime diyemedim daha evleneli ise 5 ay anca oldu planlarımda cocuk yoktu ...dogum kontrol hapıda kullanıyordum ama dogruya dogru nerden baksanız 1,5 haftadır...
  4. Borç ve Sıkıntı Duası

Borç ve Sıkıntı Duası

Borç ve Sıkıntı Duası rica ediyorum sizden lütfen borç ve sıkıntıdan kurtaracak duayı yazın bana arkadaşlarım.
  5. Sıkıntı ve Borç Duası

Sıkıntı ve Borç Duası

Borç ve Sıkıntı Duası Sıkıntı ve Borç Duası Merhaba Sevgili melek'ler ve borcundan, sıkıntısından kurtulmak isteyen tüm arkadaşlar, bu sayfamızda sizler için sıkıntıdan ve borçlardan kurtaran dua hakkında bilgiler sunuyoruz. Borç Sıkıntısından Kurtaran ve Borç Ödemeyi Kolaylaştıran, Yeni Kapılar Açan Dua Bismillahi Rahmani Rahiym اَللَّهُمَّ اِنِّي اَعُوذُ بِكَ مِنَ الْهَمِّ...

Sayfayı Paylaş