gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok şık ve yeni Dantel Anglez Örnekleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dantel Anglez Modelleri Dantel Anglez Örnekleri

Çeyiz dizenlere ve dantel anglez modelleri arayan tüm melek'lerimize ve misafirlerimize, bu sayfamızda yeni ve çok şık dantel anglez modellerini sunuyoruz arkadaşlar:)

Çok şık ve yeni Dantel Anglez Örnekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Hoş Dantel Örnekleri

Çok Hoş Dantel Örnekleri

danteler örnekleri çok hoş danteller hoş danteller şahane dantel örnekleri uç dantel çok hoşlar
  2. Çok Şık Dantel Anglez Oda Takımı

Çok Şık Dantel Anglez Oda Takımı

dantel angles nasıl yapılır anglez nasıl yapılır dantel anglez angles oda takımı oda takımı Günümüz de evlenecek gelin adaylarının bazıları her ne kadar çeyiz sandıklarının demirbaşlarından olan dantel örneklerini demode bulsa da bana göre dantel modelleri asla modası geçmeyen ve geçmeyecek el emeği göz nuru işlerdir. Dantel modelleri de kendi araların da farklı desen ve örneklerden...
  3. Değişik ve Çok Şık Bir Şal Örneği

Değişik ve Çok Şık Bir Şal Örneği

en şık şallar şık şallar şal modelleri şal örnekleri en modelleri B
  4. Dantel Örnekleri Yeni Modeller

Dantel Örnekleri Yeni Modeller

Dantel Örnekleri Yeni Modeller - yeni dantel örnekleri var mı sizde? Kızlar yakında evleniyorum ve ben dantelde örebiliyorum ama bu güne dek modası eskir diye hiç kendim için örmedim. sizden yeni dantel modelleri rica ediyorum :)
  5. Çok Şık ve Basit Bir Bere Örneği

Çok Şık ve Basit Bir Bere Örneği

örgü bere modeli el örgüsü bere bere nasıl yapılır Yapımı çok çok basit, görüntüsü de o derece şık bir bere modeli örneği paylaşıyoruz sizlerle melekler :) Malzemeler : Evde tek kalmış kalın bir yumak ipliğiniz varsa bu berenin yapılışında kullanabilirsiniz. 5 ya da 6 numaralı şişler. Berenin yapılışı : - Beremizi bir bebek için öreceksek, 40 ilmekle işe başlayabiliriz. - Üç-dört...

Sayfayı Paylaş