gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok sinirleniyorum öfke ile ilgili hadisleri istiyorum var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Öfke ile ilgili hadisler hangileri arkadaşlarım. Lütfen bana hadislerin tam içeriklerini atın yada buraya yazın allaşkına lütfen. Belki o hadisleri okuyarak biraz olsun sinirlerimi yatıştırabilirim. neden böyleyim kafayı sıyırmak üzereyim yardım edin lütfen yardım ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Büyüklerimiz bile dememişler mi öfke ile kalkan zarar ile oturur diye :) İslamiyette de öfkelenme hoş karşılanmamıştır.Hatta kendisinden öğüt isteyen bir kişiye Peygamberimiz Resulullah 3 kere ''Öfkelenme!'' diyerek aynı öğütü vermiştir.Size forumumuzda bulunan Öfkelenme Üzerine Hadisler adlı konumuzu incelemenizi ve kendinizi kontrol altına almanızı tavsiye ediyorum :)

Çok sinirleniyorum öfke ile ilgili hadisleri istiyorum var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öfke ile ilgili şiirler

öfke ile ilgili şiirler

çok öfkeliyim çoook bunu en iyi sevdiceğime şiir ile ifade edebileceğim hususuna karar verdim. Ama aklıma da birşey gelmiyor yazma özürlüyüm ne yapayım:) Bana öfke ile ilgili güzel şiirler gönderirseniz sevinirim.
  2. Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Sabır İle İlgili Özlü Sözler arıyorum ben ama mümkünse yeni olsun çünkü diğer sitelere baktım hep klasikleşmiş olan eski sözler var belki sizde yenisi olur diye yazayım dedim.
  3. cehennemlik kişilerle ilgili hadis var mı sitenizde ?

cehennemlik kişilerle ilgili hadis var mı sitenizde ?

Cehennemliklerle ilgili olarak söylenmiş hadisler var mı sitenizde acaba ?
  4. Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Polat Alemdar evlenmiş diye duyduk.Gelinin adı Nagehan Kaşıkçıymış. Kim bu hanım, ilk kez duyduk adını da ..
  5. e-reçete ile ilgili bilgi var mı

e-reçete ile ilgili bilgi var mı

Bu sabah tvde artık kağıt reçete kullanılmayacağını e-reçete kullanılacağını duydum. Nedir bu haberin içeriği, bilginiz var mı ?

Sayfayı Paylaş