gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

çok sinirliyim:(((((((

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Çok sinirliyim...bu eğitim şartlarına çok sinirliyim....Dün gece radyoda bır program dinliyordum..unıversıte okuyanlar katılıyordu...hepside okumuş ama işsiz kalmış diplomalılar....Ömrümüzün yarısını okullarda geçiriyoruz ve sonuçda kendi hayalımızı gerçekleşdirmek için...ama genelde bunlar pek hayat geçırmek mümkün olmuyor....Ana okul,orta okul,lise,unıversıte oda yetmiyormuş gibi doktora yap onu yap bunu yap..sonuçda elinde kocaman bır sıfır...bu çarpık düzen ne zaman düzelicek....Hukuk okumuş bırı pazarda limon satıyor ve ya öğretmenlik okuyan bır mağazada müdürlük yapıyor eeee noldu nıye okuyoruz ki nıye para harcıyoruz ki okullara..Çok sinir bozucu bu kadar konuşuluyor bu konu eğitimdeki çürüklük tartışılıyor ama maalesef daha bır çivi bilem çakılmıyor boşuna konuşulup tartışılyor....:argue::11:

çok sinirliyim:((((((( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinirli

Sinirli

Sinir küpü olan birini görmek akılsız ve hisleriyle hareket eden ve bundan zararlı çıkan kimseye, Bir şeye sinirlendiğini görmek, can sıkıcı bir duruma delalet eder.
  2. sinirli avatarlar

sinirli avatarlar

sinirli avatarlar sinirli avatar avatarları avatar resimleri
  3. Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)

Sinirli erkeği nasıl sakinleştiririz ?? :)

sinirli erkeğe nasıl davranılmalı sinirli erkeklere nasıl davranmalı erkek insana davranmalı biri sakinleştirilir Genelde erkekleri çıldırtmak için elimizden geleni yaparız ama sonrası çok kötü olur yaptığımız hatala kalırız. Peki meleklerim şeytanlıklara aklımız çalışıyor gelin bide onlara meleklik yapmaya çalışalım :) :) Her zaman işler yolunda gitmiyor elbet. Ara sıra kavga,...
  4. sinirliyim...asabiyim....

sinirliyim...asabiyim....

fetih suresinin son 5 ayeti sınav için fetih suresi offf kızlarrr benn öldüm bittim ....pazar günü ygs sınavım varr inanın bu hafta başından berii bir türlü uyamıyorum ....gecen hafta bıraktım dersleri yeter dedim hazırım dedim ama şimdi yeniden derslere başladım cok heyecanlıyım .... bu sınav benim için cok önemliii ....offf kalbim yerinden cıkıyor kızlar biriniz tutun şu kalbii.......
  5. Eşim çok sinirli ve sık sık çocuklarımızı dövüyor, ona boşanma davası açabilir miyim?

Eşim çok sinirli ve sık sık çocuklarımızı dövüyor, ona boşanma davası açabilir miyim?

eşim çocuklarımızı dövüyor boşanma davası açabilir miyim,çocuklarını döven bir eşe boşanma davası açılır mı,çocuklarımın şahitliği olursa dayak yediklerini söylerlerse hakim bizi boşar mı,çocuklarım dayak yiyiyor eşime dava açabilir miyim, Eşinizin çocuklarınıza şiddet uygulaması boşanma sebebi teşkil eder. Evlilik birliğinin temelinden sarsılması sebebine dayanarak boşanma davası...

Sayfayı Paylaş