Çok şirin bebek bornozları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çok şirin bebek bornozları
Bebeklerin gelişimi açısından banyonun önemi büyüktür. Sizin de bildiğiniz üzere özellikle yeni doğan bebekler sık sık banyo ettirilir ve bu onların hem gelişimi açısından hem de rahat uyumalarına olumlu etki eder.

Banyonun ve suyun da sıcaklığı yeterli derece de ayarlanıp bebekler banyo ettirildiğin de bu ısıya alışan bebeklerin vücudunu üşütmemek gerekir.

Bebekleri banyo sonrası sıcak tutacak ve onları koruma altına alacak bornoz modelleri, kız ve erkek bebeklere göre farklı renk ve modellerden oluşuyor.

Bebekler için bornoz modellerini tek parça halin de satın alabileceğiniz gibi set halinde de alabiliyorsunuz. Bornoz alırken özellikle havlunun dokusuna dikkat etmeniz gerekiyor. Suyu emen, bebeğin cildini tahriş etmeyecek havlu kumaşlarını seçmelisiniz. Sizler için kız ve erkek bebeklere göre tasarlanan bebek bornoz modelleri ile birlikte bebekler için bornoz setlerini bu konumuz da paylaşıyorum.
100-cotton-cute-Infant-baby-bathrobe-font-b-Newborn-b-font-boy-girl-font-b-bath.JPG
301-767-xxlarge_n-bebek.JPG
3356-9354-xxlarge_n-bebek.JPG
bebek-havlu_236.JPG
cicek-bebek-bornozu.JPG
Erkek-çocuk-bornoz-modeli.JPG
horoz-figürlü-harika-bebek-bornoz-modeli.JPG
indirimli-bebek-bornoz-ve-havlu-takimi-10-parca-fiyati-64.JPG
kenarları-şeritli-beyaz-bebek-bornoz-modelleri.JPG
M019221_large.JPG
rengarenk-bebek-bornozlari.JPG
Renkli-sıra-dışı-bornoz-modelleri.JPG

ben bebek ve çocuk için kesinlikle bambu bornozları öneririm suyu çok güzel emiyor ve yıkandıkça yumuşacık oluyor diğer havlular gibi sertleşmiyor bide yapısı olarak onların vücuduna zarar verecek bir içeriği bulunmuyor çok organik bambular marka olarak da chakrayı öneririm hatta geçenlerde bile kızıma bornoz aldım ordan çokda memnunum

Geri