gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Çok şirin bebek patikleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Birbirinden şirin ve sevimli bebek patik modellerini sizlerle paylaşıyorum şu bir gerçek ki bebeklerin herbirşeyleri hakkaten çok şirin oluyor tıpkı bu patikler gibi:D [​IMG][​IMG][​IMG]

2. eminegelin

eminegelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    ayy cok $irinler, anneme gözterimde örsün :))

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ayy yerim ben bunları yaa çok şirinlerr..:)

teşekkürler adminim..

Çok şirin bebek patikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinize çok şirin patikler!

bebeğinize çok şirin patikler!

şirin patikler en şirin patikler
  2. Kız Bebeklere Çok Şirin Patik Örnekleri

Kız Bebeklere Çok Şirin Patik Örnekleri

Kış ayları için bebeklerin büyük bir ihtiyacı olan bebek örgü modelleri onları soğuk havalar da sıcak tuttuğu gibi hastalıklara karşı koruyacak ve kıyafetlerine hoş kombinler de yaratacaktır. Bebek örgü modelleri arasın da sizlere bu yazım da minik prensesler için çok şirin ve kullanışlı örgü patik modellerini paylaşıyorum. Siz de biliyorsunuz ki kızların bebeklik döneminden itibaren...
  3. Bebekler İçin Çok Şirin Hayvan Figürlü Patikler

Bebekler İçin Çok Şirin Hayvan Figürlü Patikler

Kış bebekleri için oldukça kullanışlı olan patik modelleri, kız ve erkek bebekler için değişik renk ve modellerden oluşuyor. Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebeğinizin soğuk havalar da minicik ayağını sıcacık tutacak örgü patik modellerinden sizlere bu yazım da görüntüsü ile oldukça şirin ve bayanların da çok tercih ettiği örneklerden olan havyan figürlü bebek patik modellerini...
  4. Çilekli çok şirin bebek patikleri

Çilekli çok şirin bebek patikleri

Bebekler daha doğmadan onun için yapılan hazırlıklar için de yer alan bebek örgü modelleri, bebeğin cinsiyetine göre farklı renk ve modeller ile kış ayların da çok kullanışlı oluyor. Özellikle bebek patik modelleri, onların minik ayaklarını sıcacık tutarken hastalıklara karşı da koruma altına alıyor. Tabi bu kadarla da kalmıyor ve bebek patik modelleri onların kıyafetlerini tamamlayan şirin...

Sayfayı Paylaş